logo

21 Ocak 2016

BAŞKAN BAYDİLLİ PERSONELE TEŞEKKÜR ETTİ

010101Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, “Tertemiz ve Yemyeşil bir Karaköprü” için gece gündüz demeden çalışan Temizlik ile Park ve Bahçelerde görev yapan personelle bir araya gelerek hem teşekkür etti. Hem de daha fazla çalışma talebinde bulundu.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğünde görev yapan personelle toplantı düzenledi.

Temizlik İşleri Müdürlüğünde gerçekleşen toplantıda, Başkan Baydilli, geçtiğimiz hafta kar yağışında personelin verdiği mücadeleden dolayı teşekkür etti.

Karaköprü’nün Şanlıurfa’nın modern yüzü olduğunu ifade eden Başkan Baydilli,  temizlik işleri personeline daha fazla öz veri ile çalışma isteğinde bulundu.

Başkan Baydilli şunları söyledi:

“Kış ayına girdik. Çevre gereğinden fazla kirlenir. Vatandaşlarımızın mutluluğu için gereğinden fazla çalışmamız gerekir. Geçen hafta kar mücadelesi gerçekleştirdiniz. Temizlik İşleri personeli olarak alnınızın akıyla çıktınız. Vatandaşlar bana yaptığınız bu mücadeleyi övgüyle bahsetti. Sizin sayenizde bana teşekkür ettiler. Bende sizlere teşekkür ediyorum”

Park ve Bahçeler Müdürlüğünde çalışan personele de teşekkür eden Başkan Baydilli, “Parklarımızı geziyoruz onlarda pırıl pırıl… Zaten Karaköprü’müz yeşille ön plana çıkan bir yer. Yeşil alanlarımızın da temiz olması sizlerin sayesindedir. Sizlere de teşekkür ederim” dedi.

Share
204 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2