logo

27 Mayıs 2016

BAŞKAN BAYDİLLİ FUARI GEZDİ

2Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 1. Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarını gezdi. Başkan Baydilli fuarda sergilenen buluşlara hayran kaldı.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından topçu meydanında düzenlenen 1. Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarını Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ziyaret etti.

Stantları tek tek gezen Başkan Baydilli, öğrenciler ve öğretmenler tarafından tasarlanan düzenekleri yakından inceledi. Tasarım ve düzenekleri inceleyerek stant görevlerinden bilgiler alan Başkan Baydilli başarı dileğinde bulundu.

Başkan Metin Baydilli, Şanlıurfa’daki halk Eğitim merkezlerinde eğitim gören kursiyerler tarafından tasarlanan ürünleri de yakından inceledi. Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri Başkan Metin Baydilli’ye tablo hediye etti.

Buluşlara ve tasarımlara hayran kaldığını belirten Başkan Metin Baydilli, “Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen 1. Mesleki ve Teknik fuarını gezdik. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin başarılı çalışmalarını inceledik. Bütün çalışmalar birbirinden değerli çalışmalar. Ben öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi yürekten kutluyorum” dedi.

Share
202 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2