logo

18 Temmuz 2016

BAŞKAN BAYDİLLİ: “ÇOCUKLARIMIZ VE TORUNLARIMIZ İÇİN NÖBET TUTATACAĞIZ”

2Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, darbecilere karşı başlatmış oldukları nöbete tüm vatandaşları davet etti. Parti binası önünde toplanan kalabalığa hitap eden Başkan Baydilli, “Sizler bugün çocuklarınız ve torunlarınız için nöbet tutuyorsunuz” dedi.

Türkiye’de önceki akşam Türk Silahlı Kuvvetleri içerisindeki bir grup askerin darbe girişimine tepkiler artarak devam ediyor.

AK Parti İl binası önünde dün geceden bu yana vatandaşlarla birlikte demokrasi nöbeti tutan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, demokrasinin kazanması için vatandaşları sokağa davet etti.

AK Parti İl binası önünde toplanan kalabalığa hitap eden Başkan Metin Baydilli, “Türkiye’mizi 1960’la götüren bir zihniyetle karşı karşıyayız. Dün geceden bu yana hak ve batılın mücadelesi içerisinde Türkiye’yi Adnan Menderes’i asan Turgut Özal’ı zehirleyen zihniyet dün itibari ile Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı da aynı pozisyona düşürme mücadelesindeler. Sizler dün geceden bu yana uyumayarak, demokrasi nöbeti tutarak buna müsaade etmedik. Bizler bu gece sabaha kadar nöbetimizi sürdüreceğiz. Allah hepinizden razı olsun. Sizler bugün çocuklarınız ve torunlarınız için nöbet tutuyorsunuz. Biz bugün sabaha kadar yatmayacağız ki onlar rahat etsin” dedi.

 

Share
252 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2