logo

17 Şubat 2016

BAŞKAN AYHAN: “YOL MEDENİYETTİR”

oşAkçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan Adnan Menderes ve Fatih Sultan Mehmet mahallesinde devam eden stabilize yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Akçakale’de kış aylarında çamurlu yol kalmayacak söylemi Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın verdiği talimatlarla bir bir hayata geçiyor.

Akçakale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün Adnan Menderes ve Fatih Sultan Mehmet mahallesinde başlattığı yol genişletme, parke ve stabilize yol yapım çalışmaları aralıksız sürüyor.

İmar planına göre yol olarak belirlenmiş alanlarda alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından geçen ay başlayan yeni yol yapım çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Akçakale Belediyesi Fen İşler Müdürlüğü’nce açılan yeni yol hatları, tamamlanan alt yapı faaliyetleri ile birlikte ilk olarak stabilize olarak kullanıma açılacak.  Alt ve üst yapı çalışmalarının bir an olsun bile durmadığı Akçakale de stabilize yol yapımında sona gelindi.

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan Akçakale merkez mahallesi olan Adnan Menderes ve Fatih Sultan Mehmet mahallesinde devam eden stabilize yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Ayhan yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi; “Bizim burada tek amacımız var oda şu Akçakale’mizde elimizden geldiğince çamurlu bir tek cadde ve sokak bırakmayacağız. Bu günde Akçakale merkez mahallelerimizden olan Adnan Menderes ve Fatih Sultan Mehmet mahallesinde devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledik. Şunu söyleyebilirim Akçakale 5-6 yıl önceki Akçakale değil; 1 yıl sonrada çok farklı bir Akçakale olacak inşallah. Ben tüm ekibime teşekkür ediyorum. Bıkmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Ardından konuşan mahalle sakini ise; “Ben adanan menderes mahallesinde ikamet etmekteyim. Yazın tozdan kışın ise çamurdan dolayı perişan olmuştuk. Sağ olsun belediye başkanımız Abdülhakim Ayhan bu konuya el atarak ekibiyle birlikte yol yapım çalışmalarına başladı. Biz Adnan Menderes mahallesi sakinleri olarak başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bu hizmetlerin her yerde devam etmesini temenni ediyoruz.” Dedi.

Share
144 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2