logo

31 Mart 2016

BAŞKAN AYHAN; ADNAN MENDERES MAHALLESİNDE

8Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan tamamı belediyenin öz kaynaklarıyla Adnan Menderes mahallesinde yaptırılan Cami, Çok amaçlı salon ve yatılı kuran kursunun inşaatını yerinde inceleyerek. Yüklenici firma yetkililerine bir an önce bitirilmesi talimatını verdi.

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan; Belediye başkan yardımcısı Ali İhsan Çayanla birlikte Adanan Menderes mahallesinde belediyenin kendi öz kaynaklarıyla yaptırdığı Camii, Çok amaçlı salon ve yatılı kuran kursunun inşaatını yerinde denetleyerek yüklenici firma yetkililerinden detaylı bilgi aldı. Kaba inşaatı biten ve kısa süre sonra mahalle halkının hizmetine sunulacak olan kompleksin Adnan Menderes Mahallesi sakinlerine hayırlı uğurlu olmasını dileyen Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan ; “ 2014 yerel seçimlerinde halkımıza söz verdiğimiz gibi çalışmaya devam ediyoruz. Bu dönem içerisinde çok farklı bir Akçakale olacağını söylemiştik. Şükürler olsun şimdi ilçemizin genelinde bir çalışma seferberliği var. Gerek fen işleri müdürlüğümüzün alt ve üst yapı çalışmaları gerekse park ve bahçeler müdürlüğümüzün ilçe genelindeki bahar dönemi çalışmaları ve yine sosyal belediyecilik anlamındaki çalışmalarımız hızlı ve seri bir şekilde devam ediyor.  Bu gün de burada yapımı devam eden camii, yatılı kuran kursu ve taziye evinin yapım çalışmalarını yerinde inceledik. Gerekli talimatları verdik. İnşaatın büyük oranda bitiğini görmekteyiz; buda bizlere büyük bir mutluluk ve çalışma azmi veriyor. Kısa süre sonra çalışmalar bittikten sonra gerekli mefruşat, halı ve umumi eksikliklerini tamamladıktan sonra mahalle halkımızın hizmetine açmış olacağız. Allah hayırlı ve uğurlu etsin.” Dedi.

Mahalle halkı ise yapılan bu hizmetlerden dolayı Akçakale Belediye Başkanımız Sayın Abdülhakim Ayhan’a çok teşekkür ediyoruz.  Mahallemiz önceki dönemlerde yazın tozdan kışın çamurdan geçilmezdi. Bizi parke taşıyla tanıştıran yollarımızı yapan ve bunun yanında çocuklarımıza da park yapan belediye başkanımızdan Allah razı olsun. Bu günde camii inşaatını gezmeye gelmişler biz mahalle halkı olarak inanıyoruz ki kısa zamanda bitecek. Mahallemizin camii,  kuran kursu ve aynı zamanda taziye evi eksikliği de giderilmiş olacak. Biz başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Allah emeği geçenlerden razı olsun. Dediler.

 

Share
244 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2