logo

Başkan Aydın, STK’lıları makamında ağırladı

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın STK görüşmelerine başladı. İlk Buluşması Zeytinburnu Şanlıurfalılar Derneği ve yönetimi ile oldu.şnlıurfa zeytinburnu

 

Seçim öncesi Sivil Toplum Örgütlerinin sesine kulak veren sıkıntılarını paylaşmak için dertlerine çare arayan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ilk buluşmasını Zeytinburnu Şanlıurfalılar Dayanışma Derneği ile yaptı.

Şanlıurfa zeytinburnu

Zeytinburnu Şanlıurfalılar Dayanışma Dernek Başkanı Murat Tufan ve beraberindeki Şanlıurfalılar Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’ın daveti üzerine Belediyenin sosyal Tesislerinde bir araya geldiler. Akşam yemeğinden sonra sohbet etme fırsatı bulan Murat Tufan ve arkadaşları sorunları ve olması gerekenleri Başkan Aydın’a ilettiler. Başkan Aydın her fırsatta bir arada olmalarının önemini vurguladı. Özel Kalemin de orada bulunmasıyla gereken notlar alındı. Türkiye üzerinde oynanan oyunlara dikkat çeken Başkan Aydın birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. STK’nın önemine değinen Başkan Aydın Derneğe iadeyi ziyarette bulunacağını belirtti. Çekilen Toplu hatıra resmin ardından Başkan Aydın’a Dernek tarafından bir tablo hediye edildi.

 

Share
381 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2