logo

reklam
24 Şubat 2017

BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E KARTAL GÖNÜLLÜLERİ PLATFORMU’NDAN ZİYARET

Kartal Gönüllüleri Platformu Başkanı Hülya Çimen Koyun ve yönetim kurulu, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

 

Görüşmede Platform Başkanı Hülya Çimen Koyun: “Sayın Başkanım, ziyaretimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Kartal’da yaptığınız çalışmaları bize gurur veriyor. Kartallılar olarak sizlerin ve ekibinizin her zaman yanınızdayız, platformumuza verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere ayrıca Kartal Gönüllüleri Platformu adına teşekkür ediyorum.” dedi.

 

“Kartal, sanat ve kültür ağırlıklı bir kimliğe bürünecek”

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz de yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:  “Oyuncak Müzesi ile ilgili eserlerin çoğu geldi ve depoda bekliyor. Yakacık’ta hastanenin yanında bir masal evi yapıyoruz. Bu eserler de orada sergilenecek. Sunay Akın’da bu projenin içinde…Cevizli Meydanı ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Havuzlu Park, Yaşlı Bakım Evi gibi projelerimiz ile Kartal’ın güzel görüntüsü daha da güzelleşmekle beraber sanat ve kültür ağırlıklı bir kimliğe bürünecek. Yaptığımız projeler, her şey Kartal ve Kartal halkı için, Kartal’ı seviyorum…”

Share
61 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2