logo

21 Ocak 2016

Başkan Akgün’den All-Star’a seçilen Walker ve Roll’a tebrikler

33333

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol takımından 2 oyuncu Spor Toto Basketbol Ligi “All-Star 2016″ya seçildi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı ve Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı Başkanı Dr. Hasan Akgün iki oyuncusuna tebriklerini ileterek şunları söyledi: ’’Bu yıl takımımıza yeni katılmasına rağmen gösterdiği üst düzey performansla adından söz ettirmeyi başaran Michael Roll ve Erving Walker All-Star 2016’ya katılmaya da hak kazandı. Bence oyuncularımız bunu fazlasıyla hak etti. Büyükçekmece ailesi olarak bundan gurur duyuyoruz.  Hem Michael ve Erving’e hem de tüm takım arkadaşlarıma başarılarının devamını diliyorum.”

Spor Toto Basketbol Ligi’nin yıldız oyuncularının yer alacağı ve basket dünyasının en önemli organizasyonlarından biri kabul edilen All-Star 2016, bu yıl 24 Ocak tarihinde İstanbul Ataşehir Ülker Sports Arena’da düzenlenecek. İlk olarak 2004 yılında yapılan ve bu yıl 12. kez organize edilecek olan All-Star’da; Asya ve Avrupa Karmaları karşı karşıya gelecek.

O tarihte daha önce belirlenmiş bir randevu nedeniyle yurtdışında olacağı için Erving Walker’ın müsabakaya katılamayacağı ancak, Michael Roll’ün Avrupa Karması’nda oynayacağı açıklandı.

Share
193 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2