logo

03 Mart 2016

Başkan Akgün, ÇEVKO ve BÜFOD yönetimini kabul etti

6Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ilçede faaliyet gösteren ve geçtiğimiz günlerde kongrelerini gerçekleştiren derneklerin yeni yönetim üyelerini kabul etti.

başarı dileklerinde bulundu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ilk olarak Büyükçekmece Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği (ÇEVKO) Başkanı Ömer Sert ve yönetim kurulu üyeleriyle sonrasında ise Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) Başkanı Hürriyet Akın ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Başkan Akgün, her iki derneğin yönetim kuruluna seçilen yöneticilerine başarı dileklerinde bulanarak, yeni dönemin dernekler açısından başarılı ve verimli bir dönem olacağına inandığını söyledi.

“Faaliyetlerinizi yakından takip ediyorum”

Büyükçekmece Belediyesi olarak gerçek amacına hizmet eden sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanında olduklarını ve destek verdiklerini belirten Başkan Akgün, “Sivil toplum kuruluşları demokrasimizin olmazsa olmazlarıdır. İlçemizde faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarını ve faaliyetlerini yakından takip ediyoruz. Hepiniz Büyükçekmece’nin daha da ileri gitmesine katkı sunuyorsunuz. Sizlere Büyükçekmece ailem adına teşekkür ederim” dedi.

Share
289 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2