logo

28 Ocak 2016

Başkan Akgün, 20. EMITT Fuarı’na katıldı

a433b75b-5705-4187-bfcf-45921e385857Bu yıl 20.si düzenlenen, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’in açılışına katıldı.

 

Büyükçekmece TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT bu yıl 80 ülkenin katılımıyla kapılarını açtı.

 

“Projelerimizi tanıtıyoruz”

 

EMITT Fuarı’nın açılış törenine katılan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 12. salonda stand açan Büyükçekmece Belediyesi’nin standını da ziyaret ederek ziyaretçileri ağırladı. Başkan Akgün, Büyükçekmece Belediyesi olarak önümüzdeki dönemde önemli turizm ve kültür projelerine imza atacaklarını da belirterek; “Projelerimizi tanıtmak ve dünyanın diğer ülkelerinin bu alandaki son çalışmalarını görebilmek açısından EMITT Fuarları’nı önemli bir fırsat olarak değerlendiriyorum” dedi. 

 

“EMITT’in önemli bir işlevi var”

 

Başkan Akgün, “Büyükçekmece tarihi, kültürel yapısı ve konumu itibariyle çok çeşitli turizm olanaklarına imkan sağlamaktadır. Bu anlamda da EMITT fuarı çok önemli bir işlev görüyor. Dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip eden, gelişmelerin dışında kalmayan yenilikçi bir belediyeyiz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi, EMITT 2016 fuarında da hem Büyükçekmece’mizi, hem de Türkiye’mizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi. 

 

Share
267 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2