logo

16 Aralık 2015

BASF Kids ‘Lab, çocukları Hayatın İçinden deneylerle buluşturuyor

BASF’nin, Çocuklara bilimi sevdirme misyonuyla hayata geçirdiği Kids ‘Lab projesi, Eğlenceli bir deneyle 19-20 Aralık’ta İstanbul Akasya AVM’de A.Ş. 26-27 Aralık’ta İstanbul Buyaka AVM’de küçük ziyaretçileriyle buluşacak.

tuzlali_sporcudan_dunya_ikinciligi_h166Eğitime Büyük önem veren bu Konuda SORUMLULUK sahibi Bir Kuruluş Olmanın bilinciyle hareket eden BASF A.Ş., “Kids ‘Lab” ile Çocuklara bilimi sevdiren SOSYAL SORUMLULUK projelerini sürdürüyor. Bu kapsamda 19-20 Aralık’ta İstanbul Akasya AVM’de A.Ş. 26-27 Aralık’ta Çocuklarla buluşacak Olan Çocuk Lab onlara Eğlenceli bir deney yapma Fırsatı sunacak. 11.00 ile 18.00 saatleri Arasında sürecek Olan etkinliklerde suyun depolanması deneyi yapilacak. Bu sayede çocuklar, bebek bezlerinde de Kullanılan süper emicilerin fonksiyonunu görebilecek.

Çocuklara günlük hayattan deneyler

Hayatın İçinden deneylerle 6-12 yaş gurubundaki Çocuklara bilimi sevdiren Kids ‘Lab Projesi Kapsamında; Çocukların kimyayı guvenli yollarla Daha Yakından tanıması; görerek, dokunarak deneyimlemesi amaçlanıyor.

Kids ‘Lab’i Ziyaret eden Çocuklar; Özel eğitmenler eşliğinde, zararsız maddelerle eğlenceli deneyler yaptıktan Sonra geleceğin bilim insanı sertifikasının sahibi oluyor.

BASF AKTİVİTE günlerini BASF.KidsLabTurkey”, “BASF.Turkiye” Facebook hesaplarından takip edebilirsiniz Adli.

BASF Hakkında

BASF Olarak biz kimya yaratıyoruz bunu 150 Yıldır yapıyoruz ettik. BASF, 113,000 çalışanı 200 milyar TL’yi aşkın (74 milyar Avro) Yıllık satış rakamı ile dünyanın, lider kimya Şirketi unvanını taşıyor ettik. Ekonomik Başarıyı, sosyal SORUMLULUK ziyaretinde Çevre korumasıyla birleştiren buluşları Sayesinde neredeyse Tüm Endüstriyel alanlarda Faaliyet gösteren şirketlere Ürün sağlıyor hayatı kolaylaştırıyor STI Yatırımları BASF, Ar-Ge. Kimyasal, plastik, performans ürünleri, ziraat, benzin ettik gaz gibi Geniş Bir yelpazeye yayılan BASF Ürün çözümleri ettik, Yeryüzündeki kıt Kaynakların korunmasına katkıda bulunmanın yanı Sıra Gıda besinlerin A.Ş. Sağlıklı üretilmesini sağlıyor ziyaretinde yaşam kalitesinin yükselmesine Yardımcı oluyor. Kısacası, BASF, sürdürülebilir Bir gelecek Için kimya yaratıyor. BASF hisseleri Frankfurt borsası (BAS), Londra borsası (BFA) Zurih borsasında (AN) Işlem görmektedir ettik.

Share
470 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2