logo

13 Haziran 2016

Başbakan Yıldırım, Ak Parti Tuzla İlçe Başkanlığı iftarına katıldı

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı’nın Tuzla Belediyesi Ay Yıldız Sosyal Tesisleri’nde düzenlediği iftar programına katıldı.

1

İftarı Tuzla’da bir aileyle birlikte açtığı için AK Parti Tuzla Teşkilatı’nın düzenlediği iftar programına gecikmeli katılan Başbakan Yıldırım’a eşi Semiha Yıldırım da eşlik etti. Programa ayrıca AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı ve AK Parti Tuzla Teşkilatı’nın üyeleri ile çok sayıda AK Parti’li katıldı.1.

Burada bir konuşma yapan Başbakan Yıldırım, AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı’nın başarılı çalışmalarından söz ederek, Tuzla’nın siyasi hayatındaki yerine değindi. Yıldırım, “Bugün sorumluluğumuz daha fazla. Daha ağır. O gün 1. Bölge Tuzla ile sınırlı siyasi bir sorumluluğumuz varken, bugün 780 bin kilometrekare vatan toprağı, 79 milyon vatan evladının sorumluluğu üzerimizde. Bu onurlu, şerefli görevi layığı ile en güzel şekilde yapmak için elimden gelen her türlü gayreti göstereceğim. Bundan emin olabilirsiniz. Geçmiş 14 yıla bakarsanız, Türkiye için nereden nereye geldiğimiz kolayca görülebilir” şeklinde konuştu.

Share
461 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2