logo

reklam

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Beykozlulara Buluştu

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, referandum ziyaretleri kapsamında, Beykozlularla biraraya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret eden Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, coşkuyla karşılandığı ziyaretin ardından Çubuklu Beşevler’de halka hitap etti.

Programa, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İBB Danışmanı Adam Sefer, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, Belediye Meclis üyeleri, Başkan danışmanları ve ilçe sakinleri katıldı.

Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş: “Yeni Bir Anayasal Reforma ihtiyaç Var”

Yeni sistemin siyasi krizlerin olmadığı vesayet odakların bütünüyle tarihe gömüldüğü bir sistem olacağını belirten Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: “İstanbul programına Beykoz’dan başladık. Yeni bir anayasal reforma, yeni bir anayasaya ihtiyaç var. Allah’ın izniyle millet, çok büyük bir oyla başkanlık sistemini getirecektir. Ondan sonra da cumhurun başkanı olarak seçilmiş kişi, millete hizmet etmeye devam edecektir. Evet oylarının üstüne koyarak trendini arttırdık. Yıllardır Türkiye’de seçim yapılıyor. Ama ilk kez seçimlerle alakası olmayanların dışarıdan müdahale eden unsurlar oldu. Bu unsurların hayır kampanyasının tarafı olduğunu görmek gerçekten ibretlik oldu. Almanya’nın Avusturya’nın, Hollanda’nın bakan arkadaşlarımızın halkımızla buluşmasına mani olmaları, bu ülkelerin terör örgütlerine açıkça hayır mitingini yapmasına izin vermesi hatta mitingin güvenliğini sağlaması ibretliktir. Ne oluyor da bu ülkeler kendi ülkelerini ilgilendirmeyen bir halk oylaması için bu kadar taraf oluyor. Milletimiz bunu izlemektedir ve gerekli cevabı verecektir. Sokaklarda, illegal terör örgütlerinin mitingler yapması, ilk kez karşılaştığımız bir şey. Bazı çevreler “Evet” ile birlikte Türkiye’nin ne kadar güçleneceğini biliyorlar. Yeni Türkiye’den rahatsız oluyorlar. Allah ömür verirse Evet çıktığında birkaç sene sonra yeni sistem oturduğunda ne kadar iyi bir işe vesile olduğunuz görülecek. Bu süreç Türkiye için hayırlı olsun. ” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Başkan Yücel Çelikbilek: “Ülkemizin İstiklali ve İstikbali Artacak”

Referandumla ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise şunları aktardı: “Beykoz bu zamana kadar hep ülkemizin yanında yer aldı. Çubuklu Mahallesi seçimlerde de güvenini, sevgisini ve muhabbetini ortaya koyan özel bir mahallemiz. Bu seçimde partimizin adına oy istemiyoruz, referandum seçimi milletimizin önüne yüzyılda bir gelir, bugüne kadar Türkiye gücünü ve kararlılığını dünyaya kabul ettirdi.

Referandumla ülkemizin istiklali ve istikbali daha da artacak.”

Programın sonunda, Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, kendisine çiçek ve hediye takdim edilmesinin ardından Başkan Çelikbilek ve beraberindekilerle birlikte vatandaşlara ikramda bulundu.

 

Share
195 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2