logo

‘BAŞARIMIZI CİDDİYETİMİZE BORÇLUYUZ’

Genç TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesi tarafından açılan girişimcilik kurslarında 180 kursiyere eğitim verildi. Başkan Abdulhakim Parmaksız, “Hedefimiz yılda en az 1.063 girişimci yetiştirmek”.IMG_7891

Genç TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesi tarafından açılan girişimcilik kurslarının altıncısı da tamamlandı. Son kursla beraber 180 kişi girişimcilik belgesi almaya hak kazandı. Düzenlenen girişimcilik kursları hakkında bilgi veren Genç TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Abdulhakim Parmaksız, sadece eğitim vermekle yetinmediklerini belirterek işyerlerini kurma aşamalarında da destek verdiklerini söyledi. Başkan Abdulhakim Parmaksız, “Genç TÜMSİAD olarak devletimizin girişimcilere verdiği destekleri kullandırmada aracılık görevini üstlendik. Dernek olarak açtığımız 6 kursta 180 kursiyere girişimcilik eğitimi verdik. Hedefimiz yılda en az 1.063 girişimciye eğitim vermek. Bizim benzer kursları düzenleyenlerden bir farkımız var.

Genç TÜMSİAD olarak sadece kurs düzenlemekle yetinmiyoruz. Kurs sonunda verilen belgelerin tüm kullanım aşamalarında girişimcilerimize destek veriyoruz. Amacımız il düzeyinde iş yapan esnafımızı ülke düzeyinde, ülke çapında iş yapan girişimcimizi dünya çapında iş yapar hale getirmektir. Sadece basit tezgahlarla yetinen değil, fabrika düzeyinde üretim yapan, ihracat yapan iş adamları olmalarına ön ayak olmaktır.  Bunun için isteklilerle mevcut firmalarımızı bir araya getiriyoruz. Bugüne kadar verdiğimiz belgeleri kullanarak işyerlerinin açıldığını sevinerek müşahede ediyoruz. Bu Şanlıurfa için çok büyük bir kazanımdır. Kurs düzenlerken ciddi ve titiz değerlendirmeler yapıyoruz. Sadece belge almak isteyenlerle bizim işimiz olmaz. Bizler aldıkları belgeleri ticari hayatta değerlendirecek olanlarla çalışıyoruz. Başarımızı da bu ciddiyetimize borçluyuz. Kurslarımızı son derece nezih ortamlarda düzenliyoruz. Bu konudaki istikrarlı çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

Share
176 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2