logo

21 Nisan 2015

Barış Manço’nun fotoğrafları Beyoğlu’nda

Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenlikleri kapsamında, 22 Nisan-09 Mayıs 2015 tarihleri arasında,  Erkmen Sağlam’ın Objektifinden “Barış Manço ile 7’den 77’ye Fotoğrafları’ sergisine ev sahipliği yapıyor! 

SÜR MANŞET.GECE DAVETİ

140 farklı ülkeyi dolaşarak Ekvator’dan Kutuplara yaklaşık 800 bin kilometreden fazla yol kateden, Türkiye’yi karış karış gezerek ekranlara taşıyan “Barış Manço ile 7’den 77’ye Programı’nın” çok özel fotoğrafları ve öyküleri Beyoğlu Sanat Galerisi’nde sergilenecek.

 

Ünlü sanatçı Barış Manço’nun eski arkadaşlarından olan ve “Barış Manço ile 7’den 77’ye Programı’nı “birlikte yapan Erkmen Sağlam’ın makinasından çıkan fotoğraflardan oluşan serginin açılışına Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve sanat, fotoğrafçılık dünyasından ünlü simalar katılacaktır.

 

Her fotoğraf, Erkmen Sağlam’ın kaleminden kısa hikayeleri ile tam bir belgesel niteliği taşıyor.  Bu çok özel serginin açılışında; tam 13 yıl boyunca Barış Manço’nun efsane grubu Kurtalan Ekspresle birlikte olan ve ‘’Mançoloji’’ albümünün aranjörlük ve müzik direktörlüğünü yapan Eser Taşkıran’ın Barış Manço şarkılarından oluşan müzik dinletisinin yanı sıra Mine Mucur (Mine Abla) eşliğinde “Adam Olacak Çocuk‘’ yarışması da yıllar sonra tekrarlanacak. Ve serginin açılışı sunumunu da İzzet Öz yapacak.

SÜR MANŞET.GECE DAVETİ

Erkmen Sağlam’ın Objektifinden ‘Barış Manço ile 7’den 77 ye Fotoğrafları Sergisi’ ne siz basın mensubunu aramızda görmekten mutluluk duyarız.

TARİH:  22 NİSAN 2015 –ÇARŞAMBA

SAAT:     16.30

YER:       BEYOĞLU BELEDİYESİ SANAT GALERİSİ

                İSTİKLAL CAD. NO:217 TÜNEL/BEYOĞLU

Share
451 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2