logo

29 Ocak 2016

Barış Manço vefat yıldönümünde anılacak

Bağcılar Belediyesi Bilgi Evi öğrencileri 17 yıl önce aramızdan ayrılan ünlü sanatçı Barış Manço’yu düzenlenecek programla anacak. Özel kostümler giyinecek olan öğrenciler, ünlü sanatçının şarkılarını seslendirecek ve çocuklara olan sevgisini anlatacaklar.

0bb56c45-3c94-4bc3-8578-73daf7df4ad9Türk müziğine iz bırakarak 1 Şubat 1999 yılında aramızdan ayrılan ünlü sanatçı Barış Manço, Bağcılar Belediyesi Bilgi Evlerinin düzenleyeceği özel programla anılacak.

Bağcılar Belediyesi’nde hizmet veren 16 Bilgi Evi anlamlı bir programa daha imza atacak. Bilgi Evi öğrencileri, müzik ve sanat dünyamızın önemli isimlerinden olan Barış Manço’yu unutmadı. Bağcılar Belediyesi Hasan Nail Canat Bilgi Evi ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek programda özel kostümler giyinecek olan öğrenciler Barış Manço’nun şarkılarını seslendirecek ve onu anlatan şiirler okuyacak. Yapılacak konuşmalarda da Barış Manço’nun çocuklara olan sevgisi, sanat hayatına kattığı zenginlikler ile örnek kişiliği dile getirilecek. Program kapsamında ayrıca Bilgi Evi öğrencilerinin Barış Manço’yu anlattıkları resim çalışmalarından oluşan serginin de açılışı gerçekleştirilecek.

Hasan Nail Canat Bilgi Evi ve Kültür Merkezi’ndeki program 1 Şubat Pazartesi 2016 tarihinde saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

Share
263 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2