logo

10 Ekim 2015

BARIŞ İSTEYENLERİ KATLETTİLER

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa-Karaköprü İlçe Başkanı C.Cahit Coşkun, bir basın açıklaması yaparak, Ankara’da meydana gelen terör katliamını kınadı.

4

Coşkun, yaptığı basın açıklamasında; “Ankara’da “Emek, barış, demokrasi” mitinginin toplanma yeri olan tren garı önünde patlama meydana geldi. Patlamada 86 vatandaşımız hayatını kaybetti 28’i ağır olmak üzere 186 vatandaşımızda yaralanmıştır. Her karış toprağı cennet vatanı olan ülkemizde bu tür terör katliamlarının yaşanması bizleri derinden üzmüştür. Ülkemizin Başkentine kadar uzanan bu tür terör saldırılarının amacı ne olursa olsun, bu tür terör saldırılarını şiddet ve nefretle kınıyorum. Ülkemizin birlik ve beraberliğine, ülkemizin huzuruna kasteden bu menfur saldırılar kabul edilemez. Ülkemizin birlik ve beraberliğini bu tür terör saldırıların bozamayacağına inancım tamdır. Ülkemizde yaşayan tüm vatandaşlarımız bu tür saldırıların sağduyu ile üstesinden gelecektir. Ülkemiz büyük ve güçlü bir ülkedir. Bu tür saldırıların en kısa zamanda üstesinden gelecektir.

Ankara’da meydana gelen Saldırıda yaşamını yetirenlere Cenabı Allah’tan Rahmet ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dilerim.  Terör saldırısında Yaralananlara geçmiş olsun dileklerimle, acil şifalar dilerim. Sözlerime son verirken Ankara’da meydana gelen terör katliamını tekrardan nefret ve şiddetle kınıyorum” dedi.

Share
306 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2