logo

reklam

Bal Liginde Mücadele Eden Bölgemizin Takımı Olan Fırat Spor’a Destek Olalım


facebook
Mehmet KIZILKAYA
memoeemuh@gmail.com

Gençlerimize her daim sahip çıkalım!

 

Mardin’in Kızıltepe ilçesindeki Bal ligine çıkmış olan takımımıza bütün Mardinlilerin ve de Mardin severlerin futbol dalında başarılı olan Fırat Spora her türlü maddi ve de manevi desteklerini vermeleri gereklidir.

 

Mardin Kızıltepe ilçesindeki Bal Liginde hak kazanan Fırat Spor takımına desteklerin neredeyse hiç olmadığının gerçeğini görebilmekteyiz.

 

Bizim bölgemizin özellikle de ilçeler arasında güzel bir başarıyı yakalayıp da en üst liglere çıkan Kızıltepe Fırat Spor başta Kızıltepe olmak üzere bütün Mardin’imizi ve de tüm bölgemizi temsil etmektedir.

 

Mardin ilimize bağlı olan Kızıltepe’nin ilçesinde adeta bir futbol sevdalısı takım ortaya çıkmıştır. O futbol takımı da Fırat Spor’dur. Maddi olanakları neredeyse hiç olmayan Fırat Spor Bölgemizi en iyi şekilde temsil ederek Bal Ligine kadar yükselmiştir. Ki aynı zamanda da bu takımın ilerleyen dönemlerde daha da yüksek liglere çıkacağının görüntüsünü vermektedirler.

 

Evet!

 

Başta Mardin’imizden seçilmiş olan Vekillerine, Mardin Valiliğine, Mardin Belediye Başkanlığına, Mardin Sivil Toplum Kuruluşlarına, Kızıltepe Kaymakamlığına, Kızıltepe Belediye Başkanlığına, Kızıltepe Sivil Toplum Kuruluşlarına, İl İlçe Siyasi Partiler Başkanlığına, Mardin ile ilçelerinde kurulmuş olan derneklerine, son olarak da Mardin, Kızıltepe ve de o bölgenin içerisinden gelen tüm İş Adamlarına sesleniyorum!

 

Bu bölgeyi spor alanında en güzel, en iyi, en mükemmel ve de en başarılı şekilde temsil eden Fırat Spora kimler destek veriyor? Kimler bu takımı düşünüyor? İsteyen istediği gibi düşünebilir. Hepinizin özgürlük hakkı vardır. Buna da hiç kimse engel olamaz. Lakin bizim şu Fırat Spora destek yerine adeta üzerinde fazlasıyla oyunlar oynanmaktadır.

 

Sizler bu takım için en güzel örnek insanlar, örnek kurumlar olmalısınız. Bu futbol takımına daha çok yardım yapmanız gerekmektedir. Bizim bölgemizin takımına seve seve yardıma koşarak onların başarılarına başarılar katmalısınız. Bu başarılı futbol takımına “Fırat Spor’a” bol keseden maddi yardım yapmalısınız. Çeneleriniz boş boş çalışmasın. Bu takıma her yönden maddi manevi her noktada yardımlarınızı esirgememeniz gerekir. Lakin bakıyorum da onların şehrini, onların memleketini en güzel şekilde temsil eden takıma yardım konusunda neredeyse hiç kimse yanaşmıyor.

 

Bu sebepledir ki bu yazdığım sütunlarda sizlere tekrar tekrar seslenmek istiyorum. Bu bölgenin takımıdır. Bu şehrimizin takımıdır. Bu ilçe ve de tüm yörelerimizin takımıdır. Bizler burada birlik ve de beraberlik içerisinde yaşayan insanlarız. Maddi konuda gerçek bir yardıma ihtiyacı olan bir başarılı takımdır.

 

Sizler Mardinliler, Kızıltepeliler ve de tüm bölge insanları olarak eğer ki bu takımın kapılarına, o altın değerinde olan ayaklara kilit vurulmasını istiyorsanız, sizlere de söyleyeceğim tek bir cümlem vardır. O zaman “yazıklar olsun” derim.

 

Sizlere bir kez daha sesleniyorum!

 

Ellerinizi sıcacık olan cebinizden çıkararak avucunuzun içini dolu bir şekilde; Bal Liginde sizleri temsil eden Fırat Spor’un masasına koyarak büyük bir desteğin öncüleri olun.

 

Lütfen güzel yerlere gelen başarılı takımlarımıza destek verelim. Desteklerinizi her daim güzel bir şekilde anlamlandırarak sürekli hale getirin.

 

Onlar bizleri, bölgelerimizi, yaşadığımız ortamlarımızı, güzelliklerimizi ifade ederek öne çıkarıyorlar. Sizler de büyüklüğünüzü yaparak, göstererek kendinizi en güzel şekilde ortaya koyun.

 

Lütfen takımlarımıza hep beraber sahip çıkalım. Emin olun ki sahip çıktığınız her şey daha da anlam kazanır daha da başarılı olur.

 

Güneşli günler görmek dileğiyle…

 

Güzelliklerle kalın!

 

 

“ Mehmet KIZILKAYA “

 

 

 

 

 

 

 

 

Share
288 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • HZ. SEVBAN ( radıyallahü anh )

  24 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI

  BÜYÜKLERİN AYAK İZİNDEN SAHABE HAYATLARI HZ. SEVBAN ( radıyallahü anh ) Eshâb-ı kiramdan, ismi Sevban, künyesi Ebû Abdullah idi. Yemenli Hakemi bin Sa’d bin Himyer’in kölesiydi. Peygamber efendimiz satın alıp, âzad etmiştir. Doğum yeri Yemen olarak bilinmekte ise de, doğum târihi ve vefâtında kaç yaşında olduğu bilinmemektedir. Resûl-i Ekrem ( aleyhisselâm ) kendisini âzad ettiği vakit, “Seni âzad ettim, amma yine gönlümüz beraberdir. Sen bizim ehli beytimizden sayılıyorsun.” buyurmuştu. O da Peygamber efendimizin hizmetinden hiç ayrılm...
 • İnsanlar Sevdikleriyle Beraberdir

  24 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  İnsanlar Sevdikleriyle Beraberdir   Yeryüzünün en son Peygamberi ve tüm insanlığın Peygamberi olan Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) şöyle buyurmuştur;   “Kişi sevdiğiyle beraber haşrolacaktır.”   Evet!   İnsanoğlunun yaratıldığı dünyada sevenleri ve sevdikleriyle beraber olduğu gibi, sonsuz olan ahiret hayatında da sevdikleriyle birlikte olması yücelerin en yücesi olan Cenabı Allah’ın hususi bir lütfudur. Ki bizler de beşer olarak da bunu istememiz gerekir. Neden mi? Çünkü var olan dünya hayatında bir de sonsuzluğu yaşa...
 • İTOGED Kurucu Başkanı Çiğdem Sönmez Bursa Büyük Şehir Belediyesini Ziyaret etti

  24 Ocak 2017 HABER ÖZEL, KÖŞE YAZARLARI, KÜLTÜR&SANAT, SÜRMANŞET

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Gençlik ve Aile Destek Merkezi (GADEM) alkol ve madde bağımlılığı ile mücadelede yaptığı çalışmalarla bağımlılık alanında uğraş veren Uluslararası vakıfların dikkatini çekmeye başladı. İstanbul Toplumsal Gelişim Derneği Başkanı Çiğdem Sönmez ve ekibi tarafından ziyaret edildi. Ziyarette hazır bulunan GADEM ve merkez çalışanları, yürüttükleri çalışmalar hakkında ziyaretçilere bilgi verdi. İstanbul’da Beylikdüzü ve Avcılar Belediyesi tarafından açılan merkezlere danışmanlık hizmeti sağladıklarını ...
 • Sənin oyuncaqların varmı?

  23 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Heç bilirsənmi nədir həyat? Bu barədə nə vaxtsa düşünmüsənmi? Yəqin  edirəm, düşünmüsən. HƏYAT – olumdan ölümə qədər uzanmış yolun sinəsidir. O, əzablar şəbəkəsindən ibarət olan CƏHƏNNƏMDİR. Bioloji varlıq olan insanın onun qoynunda özünü gizlədə bilməsidir. Bilirsənmi, necə də çətindir ayaq üstə qala bilmək, həyatda yaşaya bilmək?! Çoooox çətindir, çooooooox. Uşaqlığınız, həmin dövrlər yadınıza gəlirmi? Həmin illəriniz yadınıza düşürmü? Qayğısız keçən illəriniz... Bəli, qayğısız. ... O da uşaq olub, kiçicik, bapbalaca uşaq. Sevgini...
UA-36507442-2