logo

reklam

Bal Liginde Mücadele Eden Bölgemizin Takımı Olan Fırat Spor’a Destek Olalım


facebook
Mehmet KIZILKAYA
memoeemuh@gmail.com

Gençlerimize her daim sahip çıkalım!

 

Mardin’in Kızıltepe ilçesindeki Bal ligine çıkmış olan takımımıza bütün Mardinlilerin ve de Mardin severlerin futbol dalında başarılı olan Fırat Spora her türlü maddi ve de manevi desteklerini vermeleri gereklidir.

 

Mardin Kızıltepe ilçesindeki Bal Liginde hak kazanan Fırat Spor takımına desteklerin neredeyse hiç olmadığının gerçeğini görebilmekteyiz.

 

Bizim bölgemizin özellikle de ilçeler arasında güzel bir başarıyı yakalayıp da en üst liglere çıkan Kızıltepe Fırat Spor başta Kızıltepe olmak üzere bütün Mardin’imizi ve de tüm bölgemizi temsil etmektedir.

 

Mardin ilimize bağlı olan Kızıltepe’nin ilçesinde adeta bir futbol sevdalısı takım ortaya çıkmıştır. O futbol takımı da Fırat Spor’dur. Maddi olanakları neredeyse hiç olmayan Fırat Spor Bölgemizi en iyi şekilde temsil ederek Bal Ligine kadar yükselmiştir. Ki aynı zamanda da bu takımın ilerleyen dönemlerde daha da yüksek liglere çıkacağının görüntüsünü vermektedirler.

 

Evet!

 

Başta Mardin’imizden seçilmiş olan Vekillerine, Mardin Valiliğine, Mardin Belediye Başkanlığına, Mardin Sivil Toplum Kuruluşlarına, Kızıltepe Kaymakamlığına, Kızıltepe Belediye Başkanlığına, Kızıltepe Sivil Toplum Kuruluşlarına, İl İlçe Siyasi Partiler Başkanlığına, Mardin ile ilçelerinde kurulmuş olan derneklerine, son olarak da Mardin, Kızıltepe ve de o bölgenin içerisinden gelen tüm İş Adamlarına sesleniyorum!

 

Bu bölgeyi spor alanında en güzel, en iyi, en mükemmel ve de en başarılı şekilde temsil eden Fırat Spora kimler destek veriyor? Kimler bu takımı düşünüyor? İsteyen istediği gibi düşünebilir. Hepinizin özgürlük hakkı vardır. Buna da hiç kimse engel olamaz. Lakin bizim şu Fırat Spora destek yerine adeta üzerinde fazlasıyla oyunlar oynanmaktadır.

 

Sizler bu takım için en güzel örnek insanlar, örnek kurumlar olmalısınız. Bu futbol takımına daha çok yardım yapmanız gerekmektedir. Bizim bölgemizin takımına seve seve yardıma koşarak onların başarılarına başarılar katmalısınız. Bu başarılı futbol takımına “Fırat Spor’a” bol keseden maddi yardım yapmalısınız. Çeneleriniz boş boş çalışmasın. Bu takıma her yönden maddi manevi her noktada yardımlarınızı esirgememeniz gerekir. Lakin bakıyorum da onların şehrini, onların memleketini en güzel şekilde temsil eden takıma yardım konusunda neredeyse hiç kimse yanaşmıyor.

 

Bu sebepledir ki bu yazdığım sütunlarda sizlere tekrar tekrar seslenmek istiyorum. Bu bölgenin takımıdır. Bu şehrimizin takımıdır. Bu ilçe ve de tüm yörelerimizin takımıdır. Bizler burada birlik ve de beraberlik içerisinde yaşayan insanlarız. Maddi konuda gerçek bir yardıma ihtiyacı olan bir başarılı takımdır.

 

Sizler Mardinliler, Kızıltepeliler ve de tüm bölge insanları olarak eğer ki bu takımın kapılarına, o altın değerinde olan ayaklara kilit vurulmasını istiyorsanız, sizlere de söyleyeceğim tek bir cümlem vardır. O zaman “yazıklar olsun” derim.

 

Sizlere bir kez daha sesleniyorum!

 

Ellerinizi sıcacık olan cebinizden çıkararak avucunuzun içini dolu bir şekilde; Bal Liginde sizleri temsil eden Fırat Spor’un masasına koyarak büyük bir desteğin öncüleri olun.

 

Lütfen güzel yerlere gelen başarılı takımlarımıza destek verelim. Desteklerinizi her daim güzel bir şekilde anlamlandırarak sürekli hale getirin.

 

Onlar bizleri, bölgelerimizi, yaşadığımız ortamlarımızı, güzelliklerimizi ifade ederek öne çıkarıyorlar. Sizler de büyüklüğünüzü yaparak, göstererek kendinizi en güzel şekilde ortaya koyun.

 

Lütfen takımlarımıza hep beraber sahip çıkalım. Emin olun ki sahip çıktığınız her şey daha da anlam kazanır daha da başarılı olur.

 

Güneşli günler görmek dileğiyle…

 

Güzelliklerle kalın!

 

 

“ Mehmet KIZILKAYA “

 

 

 

 

 

 

 

 

Share
310 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Şükretmek

  23 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Aleyhissalatü vesselam Efendimiz buyurdular: “Gökyüzüne baktım ve dua ettim. Gök kapıları açıldı. Cebrail (as) nurlara bürünmüş olduğu halde nazil oldu. Dedi: “Sana Cenab-ı Hak’tan selam ve tahiyye ve ikram hediye getirdim.” Ben ta’zimen selamlarını aldım. Cebrail (as) buyurdular: “Üzerinden şu zırhı çıkar, bu duayı oku. Bu duayı üzerinde taşır ve okursan zırhtan daha büyük te’siri vardır.” Peygamber (asm), Cibril-i Emin’e sordu: “Bu duanın te’siri ve hassası yalnız bana mıdır? Yoksa ümmetime de şamil midir? ...
 • CHP’Lİ KARDEŞİM ANLAŞILMIYOR MU? BİZ NİYE‘EVET’ DEMELİYİZ?

  23 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  VATAN,MİLLET,BAYRAK SEVDALISI CHP'Lİ KARDEŞİM ANLAŞILMIYOR MU? BİZ NİYE‘EVET’ DEMELİYİZ? Milletin verdiği mesajı almamakta, anlamamakta direnen kimileri de girdikleri çıkmaz sokaktan bir türlü çıkamıyorlar. Ana muhalefet demeye bin şahit isteyen CHP'nin durumu bir taraftan trajik, bir taraftan komik. Parti mi, Bremen mızıkacıları mı belli değil. Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor Yalan üretmekte mahir olanlar ülke meselelilerin sahiplenmek yerine ‘HAYIR’ çetesine katılmayı matah bilip teröre-emperyalizme göz kırpmaktan vaaz geçmiyorlar. 'Ha...
 • ASLINDA HEPİMİZİN DÖRT EŞİ VAR

  22 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  ASLINDA HEPİMİZİN DÖRT EŞİ VAR Bir zamanlar büyük ve güçlü bir ülkeyi yöneten bir kral ve dört eşi varmış. Kral en çok dördüncü eşini sever, bir dediğini iki etmez, herşeyin en güzelini ve en iyisini ona verirmiş. Kral üçüncü eşini de çok severmiş. Bu güzelliğin bir gün kendisini terk edebileceğinden korktuğu için onu çok kıskanır ve üzerine titrermiş. Kral ikinci eşini de çok severmiş. Kendisine karşı her zaman iyi ve sabırlı davranan eşi, ne zaman bir derdi olsa daima onu yanında bulunur, sorunun çözümünde ona destek verirmiş. Kraliçe ...
 • Yapılan Köprüler “Deli Dumrul” Köprüsü mü? (!)

  21 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET, SÜRMANŞET

  Hani bir hikâye vardır; zamanın birinde Deli Dumrul isminde biri, bir akarsuyun üzerine köprü yaptırır ve bu köprüden geçenden 5 akçe, geçmeyenden de döve döve zorla 10 akçe alırmış. Şimdi de birileri; “yapılan köprüler gereksiz, zarar ediyor, geçmediğimiz köprünün parasını ödüyoruz, bunlar Deli Dumrul köprüsü” gibi ifadeler kullanmakta… Daha önce Osmangazi ve Yavuz Sultan Selim Köprüleri için yapılan bu trajı-komik eleştiriler, şimdi de geçtiğimiz günlerde temeli atılan “Çanakkale 1915 Köprüsü” için dile getirilmekte... Yap İşlet Devret...
UA-36507442-2