logo

07 Nisan 2015

BAKIRKÖYLÜ ÇOCUKLAR ATAMIZA MEKTUPLARINI GÖTÜRECEK

1Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü organizasyonuyla  Bakırköylü çocuklar ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e hitaben yazdıkları mektuplarını  23 Nisan-Perşembe  günü Anıtkabir’e “Atamıza Mektuplarımızı Götürüyoruz” etkinliği çerçevesinde götürecek.

 

Geziyle ilgili bilgi veren Bakırköy Belediye Başkanı  Dr. Bülent Kerimoğlu,” 22 Nisan-Çarşamba  gecesi saat 23.30’den hareketle  Bakırköylü çocuklarımızın Atamıza yazacakları mektuplarını götürmeleri için Anıtkabir’i ziyaret edeceğiz. Çocuklarımız, Atamıza karşı hissettiklerini yazıyla mektuba dökecekler ve Anıtkabir Müzesi Komutanlığına biz de mektupları teslim edeceğiz.  Bakırköylü çocuklarımızla  beraber çocuklarımızın   Atamıza  özlemlerini, duygularını, düşüncelerini içeren mektuplarını götürmenin   ve dünyada tek olmak üzere  bütün dünya çocuklarına  armağan edilen  çocuk bayramında  Anıtkabir’i  ziyaret etmenin gururunu ve onurunu yaşıyoruz. “dedi.

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu  yaptığı açıklamada,” Gezi için kayıtlar 8 Nisan 2015-Çarşamba  günü başlıyor. Geziye BAKKART sahibi Bakırköylü çocuklarımız velileriyle beraber katılacaklar.  Kayıtlar Bakırköy Cumhuriyet(Özgürlük) Meydanı’ndaki  Belediye Ek Hizmet Binası’nda bulunan Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde alınacak. Ayrıntılı bilgi 414 96 88 numaralı telefondan alınabilir. ”şeklinde konuştu.

Share
397 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2