logo

22 Haziran 2015

BAKIRKÖY’DE HER AKŞAM 10 BİN KİŞİ PAYLAŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYOR

4Bakırköy Belediyesi, mübarek Ramazan Ayı’nda her akşam 10 bin kişiye iftar yemeği veriyor.

Bakırköy Belediyesi; tarihi Fildamı Parkı’nda ve Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde yaklaşık 5.500 kişiye iftar yemeği verirken ayrıca her akşam farklı bir mahallede sokak iftarı ayrıca yine her akşam metrobüs durağı yakını, pazar yeri yakını gibi noktalarda da iftar yemeğinde binleri aynı sofrada buluşturuyor.

Bakırköy Belediye Başkanı konuyla ilgili bir açıklama yaparak şunları söyledi:” Ramazan Ayının yansıttığı dayanışma, hoşgörü ve paylaşma duygularını canlı tutmak amacındayız. Fildamı Parkı, Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi önü, her gün farklı mahallede olmak üzere sokak iftarlarıyla aynı sofraya oturarak paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her gün iftarlarımızdan 10 bin yurttaşımız yararlanıyor. Gönüllü gençlerimizde yaşlı ve engellilerin yemeğini masalarına kadar götürüyor. Hepsine çok teşekkür ediyorum.”

 

Belediye Başkanı Dr. Kerimoğlu ayrıca her akşam saat 21.30’dan itibaren Bakırköy Belediyesi Botanik Parkı’nda ramazan eğlenceleri ve konserlerin de olduğunu sözlerine ekledi.

Share
255 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2