logo

21 Haziran 2015

BAKIRKÖY’DE HER AKŞAM 10 BİN BAKIRKÖYLÜ BİR ARADA

ğBakırköy Belediyesi, mübarek Ramazan Ayı’nda verdiği iftar yemeğine  her akşam 10 bin Bakırköylü katılıyor.

Bakırköy Belediyesi; tarihi Fildamı Parkı’nda ve Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde yaklaşık 5.500 kişiye iftar yemeği verirken ayrıca her akşam farklı bir mahallede sokak iftarı ayrıca yine her akşam metrobüs durağı yakını, pazar yeri yakını gibi noktalarda da iftar yemeğinde binleri aynı sofrada buluşturuyor.

Fildamı Parkı’nda verilen iftar yemeğine katılan Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu şu  açıklamayı yaptı:” Ramazan Ayının yansıttığı dayanışma, hoşgörü ve paylaşma duygularını canlı tutmak amacındayız. Fildamı Parkı, Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi önü, her gün farklı mahallede  sokak iftarlarıyla  paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her gün iftarlarımızdan 10 bin yurttaşımız yararlanıyor. Bakırköylülerimizle 1 ay boyunca ekmeğimizi bölüşüp, iftarda bir arada olmaktan  büyük mutluluk duyuyorum.”

Belediye Başkanı Dr. Kerimoğlu ayrıca her akşam saat 21.30’dan itibaren Bakırköy Belediyesi Botanik Parkı’nda ramazan eğlenceleri ve konserlerin de olduğunu sözlerine ekledi.

Share
619 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2