logo

reklam

BAKIRKÖY BELEDİYESİ’NDEN ENGELLİ VE HASTALARA OYLAMADA ULAŞIM KOLAYLIĞI

Bakırköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, 16 Nisan Anayasa Değişikliği Referandumu oylamasına katılacak engelli ve hastalara ulaşım hizmeti kolaylığı sağlıyor.

 

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bakırköy İlçe Başkanlığı’nın anayasa değişikliği referandumu bilgilendirme çalışmaları kapsamında Bakırköy Yenimahalle’de vatandaşlarla bir araya gelen CHP’li Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, engelli ve hasta yurttaşlara oylamaya katılabilmeleri için ulaşım hizmeti sağlayacaklarını belirtti.

 

Cumhuriyet tarihimizin en önemli oylamasının olacağını vurgulayarak sözlerine başlayan CHP’li Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, tüm yurttaşlara seslenerek mutlaka sandığa gidip oylamayla ilgili iradelerini ortaya koymaları gerektiğini vurgulayarak şunları ifade etti: “Cumhuriyet tarihimizin en önemli oylaması 16 Nisan’da anayasa değişikliği referandumu ile olacak. Mutlaka herkes hiçbir mazeret üretmeden sandığa giderek düşüncesiyle ilgili iradesini ortaya koysun. Biz belediye olarak; sandığa kendi imkanlarıyla gidemeyecek  engelli ve hasta yurttaşlarımıza ulaşım hizmeti sağlayacağız. Bakırköylüler; Sağlık İşleri Müdürlüğümüzün 414 96 49 ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüzün 543 96 48 numaralı telefonlarını arayarak hasta nakil aracı veya asansörlü engelli araçlarımızdan yararlanabilirler. Ayrıca araçlarımızda; okula ulaştıktan sonra yurttaşlarımızın sandığa gidebilmeleri için tekerlekli sandalye de bulunacak.”

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, oy kullanma oranının yüksek olmasının HAYIR oylarına olumlu etkisinin olacağını belirterek sözlerini tamamladı.

Share
147 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2