logo

reklam
06 Kasım 2016

BAKIRKÖY BELEDİYESİ İLE İSTİKLAL SPOR UZLAŞTI

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ile İstiklal Spor Kulübü Başkanı Sultan Öztürk , İstiklal Spor Tesislerinde bir araya gelerek uzlaştılar.1

Bakırköy Belediyesi; İstiklal Spor Kulübüne tesislerin karşısında yeni kulüp binası verecek ve Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’nde bir sahayı kulübe tahsis edecek.

 

Bilindiği üzere Bakırköy Belediyesi’nin 26 Kasım’da temelini atacağı Bakırköy Belediye Hizmet Binası öncesi , mevcut arazi içinde bulunan İstiklal Spor Tesislerini tahliye etmek istemesi üzerine İstiklal Spor mahkemeden yürütmeyi durdurma kararı alarak tahliye gerçekleşmemişti.

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu alkışlar arasında yaptığı konuşmada şunları söyledi: ” Çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişiminde, sizlerin spor faaliyetlerinizi yapabilmeniz amacıyla da Bakırköy belediyesi olarak spor hizmetlerini çok önemsiyoruz bu alanda yapılacak bütün çalışmaları da destekliyoruz. Kısa dönem yaşanan iletişim sağlayamamaktan kaynaklanan sorunlar oluştu ama ben hayatımda hep şuna inanırım dostlar konuşmayarak gün olur düşman, düşmanlarda konuşarak gün olur dost olur biz bu anlayıştayız.

 

 

Bir yeni hizmette burada yapacağımız Bakırköy belediyesinin yeni hizmet binası, burada açacağımız hizmet binası ile birlikte yaklaşık 20 dönümde 40 bin metrekare kapalı alanı olan 24 saat yaşayan altındaki otoparkı bölge halkına ücretsiz hizmet verecek olan, yeşil teknoloji ile hizmet verecek olan bir yapı olacaktır. Bunu yaparken istiklal spor kulübünü de hiç mağdur etmeyeceğiz. Biz çok yakından amatör spor kulüplerinin maddi sorunlarını biliyoruz. Bir kulüp binalarının olmadığını toplanma alanlarının olmadığını biliyoruz. İstiklal spor kulubunu yeni yerinde, yeni modern, temiz bir kulüp binasıyla birlikte en geç 15-20 gün içinde hizmete başlayacak. Biz de inşallah 26 kasımda büyük temel atma törenleriyle belediye hizmet binamızı Osmaniye ye kazandıracağız.”

Share
288 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2