logo

04 Mart 2016

BAKIRKÖY BELEDİYESİ HAMİDİYE CAMİİ’NİN BOYASINI YAPTI

01Bakırköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Bakırköy İlçesi Osmaniye Mahallesi’nde bulunan Hamidiye Camii’nin iç mekanda boya-badanasını yaptı.
Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da boya-badana çalışmasının bitmesinin ardından Cami’yi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Her yurttaşın etkin kökeninin ve dini inancının  şerefi olduğuna inandığını belirten Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu şunları söyledi: “Biz her yurttaşımızın etnik kökeninin ve dini inancının şerefi olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla Bakırköy’de yaşayan her vatandaşımızın dini inancına saygılıyız. Bakırköy’de cami, cem evi, kilise bizim için aynı şeyi ifade ediyor. Bakırköy’de yüzyıllardır barış ve huzur içinde  tüm dini inanç sahipleri ibadetlerini yapıyorlar.  Biz de elimizden geldiği kadarıyla tüm ibadet alanlarının boya-badana ve tadilat gibi ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz.  Bu ay içinde ayrıca Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz; Bakırköy’deki tüm dini tesislerin bahar temizliğine başlayacak.”
ESNAFA HAYIRLI İŞLER, BOL KAZANÇLAR
Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu daha sonra başkan yardımcısı, meclis üyeleri ve  Osmaniye Muhtarı Serdar Uzunoğlu ile esnafı ziyaret ederek hayırlı işler, bol kazançlar dileyerek sorunlarını dinledi.
Osmaniye esnafları da seçim zamanlarında siyasileri görmeye alışkın olduklarını ama seçim yokken Bakırköy Belediye Başkanı’nın kendilerini ziyaret etmesini memnuniyetle karşıladıklarını ifade ettiler.
Başkan Kerimoğlu daha sonra Muhtarlığa giderek , Osmaniye Muhtarı ile mahallede yapılanları, yapılacakları paylaştı.

Share
478 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2