logo

08 Mayıs 2015

BAKIRKÖY BELEDİYESİ HALK MARKET AÇILDI

3Bakırköy Belediyesi Halk Market, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun katılımıyla hizmete açıldı.

 

İncirli Caddesi üzerinde bulunan Beşir Göğüş Parkının içinde hizmete açılan Bakırköy Belediyesi Halk Markette yeni ve kullanılmış bebek, kadın ve erkek giyimler ihtiyaç sahiplerine verilecek.

 

Bakırköy Belediyesi olarak sosyal devlet anlayışının gereklerini yerine getirmek için çalıştıklarını ifade eden Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi:  Sosyal İşler Müdürlüğümüz bünyesinde hizmet verecek Halk Markette Bakırköy halkının cömertliği ile topladığımız kıyafetleri ihtiyaç sahibi yurttaşlarımıza ulaştıracağız. Bunu yaparken de dinimizin ve geleneklerimizin gereği olarak bir elin verdiğini diğer el görmeyecek şekilde ihtiyaç sahiplerine yardım yapacağız. Halk Marketimiz sosyal devlet anlayışımız doğrultusunda hizmet verecek. Bu vesileyle benim değerli yardımseverlerden bir ricam var; lütfen, kullanmadığınız kıyafetleri yıkayarak buraya teslim edin. Bizim çamaşırhanemiz var, orada yıkarız ama sizin yaptığınız yardım daha anlamlı olur.

 

MARDİN’E 5 KOLİ KIYAFET

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu sadece Bakırköylü ihtiyaç sahiplerine yardım etmeyeceklerini Türkiye’nin her köşesinde ihtiyaç sahiplerine Bakırköylülerin ve firmaların yardımlarını ulaştıracaklarını ve Halk Markette toplanan kıyafetlerden 5 koliyi de bugün Mardin’e göndereceklerini sözlerine ekledi.

Share
335 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2