logo

12 Temmuz 2017

Bakın alçak teröristbaşının son arzusu neymiş!

FETÖ terör örgütü lideri Gülen, ABD radyo kanalı NPR’den Robert Siegel’e verdiği röportajda masum rolünü oynamaya devam ederken Erdoğan’a yönelik hakaretlerine de devam etti.

15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümüne 3 günler kala ABD radyosu teröristbaşı Fetullah Gülen ile röportaj yaptı. Röportajda terör örgütü lideri Gülen herzamanki ikiyüzlülüğünü ve Türkiye düşmanlığını sergiledi.

Teröristbaşı, röportajın başından sonuna kadar masum bir din adamı havasında suçlamaları reddetti. Gülen, “Erdoğan beni bitirebilirse hareketteki herkesin çözülebileceğini düşünüyor ama bu hareket Tanrı’ya bağlı bir sevgi ve özveri hareketidir. Bizden sonra da insanlar harika işlerini yapmaya devam edeceklerdir” diye konuştu.
Röportajda 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kendisini ziyaret edenler arasında olduklarını ileri sürdü.

Gülen; “Binlerce insan burayı ziyaret etti. Ziyaret edenler arasında 50 milletvekili yanı sıra Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu bulunuyordu” diye konuştu.

Terörisbaşı 15 Temmuz darbe girişimini gerçekleştiren teröristler için de ilginç açıklamada bulundu.Gülen 15 Temmuz darbe girişimini yapanları kastederek; “ Birçok insan beni tanıyor olabilir, ancak ben onları tanımıyorum” ifadelerini kullandı.

Teröristbaşı Erdoğan’ın yüzüne tükürmek istiyormuş!
İdamın getirilmesine yönelik sorulan soruya teröristbaşı şöyle yanıt verdi: “Son yıllarımı yaşıyorum. Beni asmak için ölüm cezasını geri getirmeye karar vermiş olsalar bile son arzun nedir diye sorduklarında, bu acıya sebep olan ve binlerce masum insana baskı yapan kişiyi söyleyebilirim, yüzüne tükürmek istiyorum.” 

 

 

Etiketler:
Share
507 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2