logo

04 Haziran 2015

BAKAN ÇELİK VE MAZHAR BAĞLI BOZOVALI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ.

4Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Prof Dr. Mazhar Bağlı, 80’e yakın Bozovalı Mahalle Muhtarıyla bir araya geldi.

Bozova Çatak Tesislerinde Prof. Dr. Mazhar Bağlı’nın düzenlediği toplantıya bir çok Büyükşehir Belediyesi Amirleri ve Bozova Kırsal alandaki 80 köy muhtarı katıldı.

Kırsal alandaki sorunların ve taleplerini anlatan muhtarlar gerçekleştirilen buluşmadan dolayı Prof. Dr. Mazhar Bağlı’ya teşekkür ettiler.

Sorunların tek tek anlatıldığı toplantıya çözüm odaklı çalışmaların başlatılması için Büyükşehir Belediyesi yetkilileri tarafından gerekli çalışmalar başlatıldı.

Çelik, Şanlıurfa’yı Sanayide Önde Gelen Şehirler Arasına Koyacağız.

Bir kez daha Bozovalı Muhtarlarla birlikte olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti aktaran AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, “4 yıl boyunca Şanlıurfa’nın bütün bölgelerine ulaşma gayretini sergiledik. 7 Haziran Seçimlerinden sonra Şanlıurfa’da bir gelişim ve dönüşümü gerçekleştireceğiz. Bir çok sanayicinin Şanlıurfa’da Tekstil fabrikası, Ayakkabıcılar, Tekstilciler ve diğer amaçlar da hizmet veren fabrika  açmasına vesile olduk. 10’e aşkın gencimiz bu sanayi kuruluşlarında çalışmaktadır. İnşallah gerek Türkiye’nin farklı noktaları da gerekse Şanlıurfa’da hizmetlerimizi devam ettirmek için elimizden gelen bütün çabayı sergileyeceğiz. Turizmin yoğunlaştığı, Sanayinin geliştiği bir Şanlıurfa’yı kuracağız. Şanlıurfa’yı Sanayi şehri yapacağız. önümüzdeki dönem 430 fabrikayı kurarak Şanlıurfa’yı sanayide önde gelen Şehirler arasına koyacağız. Bozova’da yol ve elektrik sorunlarını ilerleyen günlerde muhataplarımızla birlikte çözerek Bozova’yı ve Şanlıurfa’yı daha yaşanabilir bir kent galine getireceğiz.

Bağlı, Bu Seçim Türkiye’nin Geleceğinin Belirleneceği Seçimdir.

Sayın Bakanımız Faruk Çelik’in yoğun programına rağmen Bozova’mızın sorunlarını çözmek için buraya geldikleri için teşekkür eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mazhar Bağlı “Biz Şanlıurfa ve Bozova’da AK Parti’nin hizmet verecek siyaseti ortaya koyma yolunda emin adımlarla yürüdüğüne inanıyorum. Bu konuda elimizden gelen bütün özveriyle çalışacağımızı taahhüt ediyorum. Bütün Muhtar kardeşlerimle görüşmemde de belirttmiştim burada da altını çizerek vurguluyorum ki; 7 Haziran seçimlerine sayılı günler kala bütün kardeşlerimizin gerekli hassasiyeti göstermesini rica ediyorum. Bu Seçimde kimin Milletvekili olup olmamasının önemi yok. Bu seçim Türkiye’nin geleceğinin belirleneceği seçimdir. Sizin taktir etmenizle bizlere vereceğiniz emanetlerin gereğini yapacağız. İnanıyorumki bu hassas süreçte Türkiye’nin, kendinizin, çocuklarınızın, ümmetin ve Ortadoğu’nun geleceği için hassas davranacağınıza inanıyorum. Katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Toplantının ardından Bakan Çelik ve Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Bozova Merkez’de bulunan Bir tekstil fabrikasını ziyaret ederek çalışanlarla sohbet ettiler.

Share
376 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2