logo

12 Nisan 2016

Bahçeli:”Bizde paralele teslim edecek parti yok”

 

bahçeliMHP’nin TBMM’indeki Grup Toplantısı’nda konuşan Devlet Bahçeli, paralel yapıya sert tepki göstererek “bizde paralele teslim edecek parti yok” ifadelerini kullandı.

Bahçeli’nin konuşmasından bazı satırbaşları şöyle: 

-” MHP ayak oyunlarına hazırlıklıdır. Her musibeti def edecek cesarettedir. Türk milletine kin duyanların MHP ile ters düşmesi de olağandır. Aksi takdirde bizden şüphe duyulmamalıdır. ”

-” Sorumluluktan kaçan kim varsa aynı mevzide toplandılar. Kimisi Okyanus ötesine uyum bağlamış, imza toplama furyası başlamıştır. Samimiyetle ifade ediyorum. İmza veren her kardeşim benim için değerlidir.”

-“Anlamadığım ve asla anlayamacağım ön plandaki çığırtkanlar MHP’tyi bir plan çeröçevesinde etkisizleştirmek isteyenlerdir. Bunlar 40 fırın ekmek yeseler yine de MHP’yi kafalarına göre tanzime edemeyeceklerdir.”

-“MHP’yi pasif hale getirmek isteyenler, ağızlarıyla kuş tutup dağları inletseler, yine de MHP’yi tanzim edemeyeceklerdir. Çünkü bu davanın hamuru şehit kanıyla yoğrulmuştur. ”

-” Bize AKP’nin stepnesi, bastonu diyenler şimdi ne diyecekler? Hangi mahkemenin lehimizde karar vermesi için gerekli girişimlerde bulunulmuştur? Bu ucubeler başka kapılarda gezip de nereye gitmiştir? Bizim paralele teslim edecek bir partimiz yoktur! ”

 

-“Şimdiden yapay bayram havalarına tevessül edenleri tek tek fark ediyorum. MHP’ye nüfuz etmek isteyen okyanus ötesi kaçkınlarının paralel artıklarının mutluluğunu da izliyorum. Kendi kurumlarına kayyum atandığında kıyamet koparan zümreye diyorum ki bugüne kadar ne yaşadıysanız müstahaktır.”

-“Bunlar ikiyüzlüdür. Bunlar dini paraya dönüştüren ABD’nin kuklası, İslamiyet’in yüz karalarıdır. Kimse boşuna heveslenmesin. Bulanık suda balık avlamasın.”

 

Etiketler:
Share
310 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2