logo

29 Eylül 2016

Bahçeli: “Yeni bir darbeye yeltenenler…!”

bahçeli

Partisinin Doğu ve Güney Doğu Anadolu’yu kalkındırma tanıtım programında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli,  ikinci darbe girişimi ile ilgili iddialara sert çıktı. Bahçeli; “Yeni bir darbeye yeltenen, aklından geçiren kim ya da kimler varsa bilsinler ki önce bizim bedenimizi çiğnemek mecburiyetinde kalacaklardır. Darbecilerin geleceği varsa Allah’ın izniyle görecekleri de vardır.” dedi.

Bahçeli’nin konuşmasından bazı satırbaşları şöyle:

-” FETÖ’nün 15 Temmuz ihaneti zaman geçse de unutulmayacak.”

-” Türkiye büyük bir güce sahiptir. Bu badirenin de üstünden gelinecektir. ”

-” Devletin bir tarafı doğrulurken, bir tarafı inişe geçmektedir. FETÖ’nün yıpratmadığı hiçbir kurum yoktur.”

-” Türkiye düşmanı çevreler FETÖ ve PKK ile ülkemizin boyun eğmesini istemiştir. PKK, DAEŞ, PYD bilinen terör yöntemlerle üstümüze saldırmış, FETÖ ise devlet içerisinde hareket kabiliyetini artırmıştır.”

-” FETÖ Türk İslam dünyasına düşman kim varsa onunla yumuşak ilişki kurmuştur.”

-” Türkiye takiye üstası şarlatanlar, sahte hocalar, Türkiye’ye düşman kim varsa onlarla entrika kardeşliği yapmışlardır.”

-” Devletimizi yıkmayı, silahla başaramayanlar ekonomik kurumlarla yeni saldırılara başlıyorlar. FETÖ işbirlikçidir, haindir, vatan millet ve din nefretiyle malul şeytan uşağıdır.”

-” PKK kimse, DAEŞ kimse FETÖ tıpkısının aynısı, belki de bir gömlek üstüdür.

”  İkinci bir darbe teşebbüsü iddiasıyla milleti korkutanlar gaflet içindedir, bu tavırlarından vazgeçmelidirler. Darbecilerin geleceği varsa, Allah’ın izniyle görecekleri de vardır. Öyle bir girişimde bulunacaklar bilsin ki, önce bizim bedenimizi çiğnemek zorunda kalacaklar.”

-” MHP hükümeti terörle mücadele kapsamında destekleyecektir. ”

-” ABD’nin ülkemize meydan okur gibi PYD YPG’ye yaptığı silah yardımları muhtemel Rakka ve Musul operasyonuyla ilgili kafa karışıklıkları bizi endişelendirmektedir. ABD terör örgütlerine destek verirken bu kan tutkunu caniler Türkiye’ye saldırmaktadır.”

-” Artık terör dayanılmaz hal almıştır.  Her gün şehit gelmektedir. Bugün maruz kaldığımız tehlike günü birlik ve fason tedbirlerle geçiştirilemez. Artık bu beladan kurtulmanın zamanı gelmiştir.”

 

 

Etiketler:
Share
602 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2