logo

08 Mayıs 2015

BAĞLI, ‘BOZOVA’NIN SORUNLARINI ÇÖZMEK BOYNUMUZUN BORCUDUR’

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mazhar Bağlı Bozovalı Mahalle muhtarları ile bir araya gelerek Bozova’nın sorunlarını masaya yatırdı.

2Seçim çalışmaları kapsamında Bozova Muhtarlar Derneğinde Ziraat Odası Başkanı Suphi Aksoy, Bozova Muhtarlar Derneği Başkanı Müslüm Okan ve 20 Mahalle muhtarını ziyaret eden Prof. Dr. Mazhar Bağlı’ya AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Akgün ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

1Mahalle muhtarlarının taleplerini tek tek not eden Bağlı, gerekli çalışmaların başlatılması için ilgili kurumlarla görüşme sağlayacağını belirtti. Ziyaret sonrasında açıklama yapan Prof. Dr. Mazhar Bağlı Bozova’nın sorunlarını ortak akıl ile çözeceklerinin altını çizdi. Bozova’nın sorunlarına çözüm bulacağını ifaden eden Bağlı, şunları kaydetti.

“Bozova’nın sorunlarını ve Muhtarlarımızın taleplerini ilgili kurumlara anında iletmek ve çözmek boynumuzun borcudur. İnşallah bu sorunları çözmüş bir siyasi aktör olarak karşınızda olacağım. Arkadaşlarımız ve hemşerilerimizle birlikte Bozova’ya daha iyi hizmet verebilmek için yeni projeler hazırlayıp ilçemizin hak ettiği bir yer haline getirmeye çalışacağız.”

Share
670 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2