logo

09 Mayıs 2015

BAĞCILARLI ANNELERE ANLAMLI HEDİYE

14ANNELERE KARANFİLLİ KUTLAMA

Bağcılar’da Anneler Günü, anlamlı programlarla kutlandı. Halk Sarayı’nı çocuklarıyla tamamen dolduran anneler kendileri için hazırlanan programda buluşarak güzel anlar yaşadı. Yine Bağcılar Meydanı’nda düzenlenen etkinlik kapsamında da annelere karanfil dağıtıldı.

—————————

Bağcılar’da Anneler Günü, her yıl olduğu gibi bu yıl da annelere yakışır etkinliklerle kutlandı. Annelerin katıldığı ‘Anneler Günü Özel Programı’nda bir araya gelen anneler, Hanımeli Fasıl Grubunun anneler gününe özel seslendirdiği şarkılar eşliğinde  yemek yediler.Anneler ile anlamlı bir günde buluşmanın huzurunu yaşadıklarını belirten Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar ailesi olarak huzurun ve mutluluğun anlamını bulduğu bir ilçe oluşturduklarını kaydetti.

Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı’nı tamamen dolduran annelerin katıldığı programda bir konuşma yapan Başkan Çağırıcı, Bağcılar ailesi olarak huzur ve mutluluk içerisinde yaşadıklarını anlattı. Mimari değişim yaşayan ilçenin aynı zamanda sosyal ve kültürel faaliyetlerle de anıldığını kaydeden Çağırıcı, şöyle konuştu:

“Bağcılar’da yaşayan annelerimiz, engellilerimiz ve çocuklarımız başta olmak üzere herkes huzurlu ailenin fertleri olmanın ayrıcalığını yaşıyor. Katılımcı bir belediyecilik anlayışıyla hizmetlerimizi sunarken toplumun temel yapı taşı olan ailenin korunmasına yönelik projeleri hizmete sunuyoruz. Bu anlamda bize fikir veren ve projelerimizi hizmete sunmamızda yardımcı olan kadınlara teşekkür ediyorum. Bu güzel tabloyu birlikte oluşturduk.” şeklinde konuştu. Peygamber Efendimiz (s.a.v)’in, ‘Cennet annelerin ayağı altındadır’ hadis-i şerifini hatırlatan Çağırıcı, “Onların hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Onlar bizim için bir gün değil her gün değerlidir.” dedi.

“ANNELERE KARANFİL DAĞITILDI”

Bağcılar Meydanı’nda  Anneler Gününe özel dünenlenen programda Başkan Çağırıcı ve Ak Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk annelere karanfil dağıttı.

Share
404 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2