logo

07 Temmuz 2015

AZMİN ZAFERİ..HİÇ BİR ZAFERE ÇİÇEKLİ YOLDAN GİDİLMEZ.!!!

      Bugün 07.07.2015 Tarihi itibari ile Boğaz İçi AŞ site yönetimi yönetim hizmeti verdiği Toki 3.Etap 1. Aday ı Toplu Konut İdaresinin gözlemci olduğu seçimle oluşturulan 1 ada Kat Malikleri nin oluşturduğu yönetime devir etti.01.08.2015 Tarihinde de alacak verecek ve tüm taşınmazların devir işlemleri gerçekleşecek… Toplu konut idaresinin 2010 Yılında dar gelirli aileler için yaptırdığı ve 2010 temmuz ayinda sahiplerine anahtar taslimi yaptığı Dairelerin  3. etap 1. adası Boğaz içi AŞ site yönetimini  devirerek kendi yönetimini Tokinin nezaretinde seçimle seçmiş oldu..Yönetici olarak Mustafa Karaca seçildi.Yönetici yardımcılığına İbrahim Açıkgöz  Melih Köylü, Necati Sönmez,Rasim dikici ve diğer yedekler atandı.10

Her blok kendi temsilcisini seçti.Blok temsilcilerine ilave olarak birer kişide her Bloktan Denetçi olarak belirlendi.Yönetici olarak seçilen Mustafa Durdu devir işlemlerinde Avukatlarımız ve Malimüşavir arkadaşlarla sürece dahil olacaklarını belirtti. Alacak, verecek ve bütün hesapların itina ile inceleneceğini ve aynı zamanda asansör ve diğer muallakta olan konuların gerekirse Mahkemeye taşınacağını da söyledi.Toki Konutları 3. Etap 1. Ada Kat Malikleri Seçim esnasında yeni yönetici ve yönetime hiç fire verilmeden tam destek vererek birlik beraberliğini herkese gösterdi.

 Darısı diğer 1 . 2. ve 3. etapın diğer adalarının başına…!!

        Yazımızın başında dediğimiz gibi hiç bir kazanım kolay kazanılmıyor.Aslında sürecin başına bakmak gerekiyor sadece aidat toplayan bir yönetim temizlik yok, hizmet dersen sıfır oturan kat maliklerini takan yok.Üstune üstlük kendi kafasına göre takılan ve harcayan bir yönetim anlayışı artık ilallah dedirtti.

        AZİMLİ BİR AVUÇ İNSAN….Evet yanlış duymadınız… Bilinçli cesur bir o kadarda duyarlı birer fert.ve ne pahasına olursa olsun birlik beraberliklerini hiç kimseler bozamadı . Zaten ilk startı 2 yıl önce bir araya gelerek TOTAKDER Derneğini kurarak başladılar.Yaklaşan yerel seçimlerde gardlarını alarak, artık bizlerde varız dercesine kendi Dernek Yönetiminden Muhtar Adayı ve Tuzla Belediyesi Meclis üyesi Adayı çıkararak tam destek bizden   sologanıyla Nevzat ÖZSOYU Muhtar olarak seçtiler.Meclis üyesi olarak gösterdikleri Necati SÖNMEZ ise o günün şartalrından sebeb beklemede kaldı.Her geçen zaman içersin de yeri geldi eleştirlere maruz kaldılar.Yılmadılar çünkü Yeri geldi Zamanından,Parasından ve hatta en önemlisi eşinden çocuğundan zaman olarak feragat eden bir Dernek Yönetim kadroları vardı ve her zaman birşeyin farkındaydılar; Meyve veren ağaç taşlanır.Yılmadılar bir birlerini teselli ettiler.Muhabetti dostluğu tanışmayı ve  yardımlaşmayı güçlendirdiler. ve her zaman beklenti içersinde olmadılar tek beklentileri üyelerinin manevi desteği oldu.Toki halkını hiç yanlız bırakmayan ve menfaatsiz yanlarında olan ve Ulusal seslerini her platformda duyuran ve sesizlerin sesi olan Tarafsız ve temiz Haberciliğin adresi olan MERCEK HABER Gazeteleri vardı. Hep yanlarında oldu.veson vuruşu yaptılar….

     TOTAKDER  Toki Halkımızın, tanışmalarına, başarmalarına ve bir araya gelip muhabetlerinin artamasına, Sorunların konuşulmasına zemin hazırladı. ve İŞTE FİNAL TOKİ 3. ETAP KONUTLARI 1. ADA YANİ 17 BLOK 520 DAİRE BAĞIMSIZLIĞINI İLAN ETTİ…!!! Allah muafak eylesin İnşallah Allah bu Anadolu nun değişik İllerinden ve İstanbul un değişik semtlerinden gelerek yürek birliği yapan bu cesur  ve bir o kadarda yüreği mert olan bu arkadaşlarımıza yardım etsin. .Onutulmamalıki bundan sonra içimizden çıkarak ellerini taşın altına koyan bu yeni yönetimdeki arakadaşlarımıza her konuda destek olacağız.Site Yönetimi de bizim bu çocuklarda bizim.Hep birlikte ,karşılıklı diyalog ve kardeşçe daha güzel bir Site Yönetimi ve daha güzel bir hizmet anlayışıyla örnek site teşkil etme yolunda… HAYDİ BİSMİLLAH…

Abdurrahman YEŞİLDAĞ

Share
604 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2