logo

20 Haziran 2015

Aziz Yıldırım açıkladı!

aziz_yildirim_acikladi_nani_tamam_asil_bomba_1434798555_0992

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım İngiltere’den döndüğünde havalimanında bir taraftarla oldukça ilginç bir sohbet gerçekleştirdi.

Havalimanındaki taraftar keyifli olduğu gözüken Aziz Yıldırım’a “Başkanım şampiyonluğu kaybettik üzüntülüyüz”diyerek seslendi. Yıldırım, “Boş verin üzülmeyin. 2 gün konuşuldu unutuldu gitti. Hem siz bu seneye bakın. Bomba gibi takım kuruyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan ayrıca kendisine Nani’yi soran taraftara, “Nani ile anlaştık ama asıl hedefimiz Carlos Tevez. 3 transfer yaptık daha 6-7 tane daha yapacağız ama gidenler de olacak” ifadelerini kullandı.

Başkan Yıldırım, Tevez’i çok istemesine rağmen Arjantinli oyuncunun ülkesine dönüp eski takımı Boca Juniors’ın formasını giymesi de ihtimaller arasında…

3 hafta önce görüştüler

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın bir taraftara söylediği Carlos Tevez konusu aslında bundan tam 3 hafta önce başladı. Başkan Aziz Yıldırım, bizzat Tevez’in menajeriyle masaya oturdu.

Çok ciddi teklif sunulmasına rağmen Arjantinli oyuncunun Boca Juniors’a dönme isteği bu transferde Sarı-Lacivertliler’in zorlanmasına neden oldu.

Arjantinli yıldızın Juventus ile 1 sezon daha sözleşmesi bulunuyor…

Share
298 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2