logo

26 Nisan 2016

AYDOĞAN AHIAKIN’A ALANINDA ÖDÜL

1..Diyarbakır Tanıtım Kültür ve Yardımlaşma (DİTAV Vakfı İstanbul Şubesi Başkanı Av. Aydoğan Ahıakın ‘a  İstanbul Takipte Haber Sitesi  tarafından ‘’Alanında İz Bırakanlar’’ başarı ödülü verildi. Ödül gecesi Bağlarbaşı Kültür Merkezinde gerçekleşti.

           2..Başarılı çalışmalara imza atan, tüm hayırlı organizasyonda yer alan ve destek veren, alanında büyük çıkışlar yapan AHIAKIN’a gecede ödülü İstanbul milletvekili ve TBMM komisyon başkanı Av. Mihribah Belma Satır tarafından taktim edildi. Siyasi alanda da isminden sık sık bahsedilen AHIAKIN; bu ödüle beni layık gördükleri için İstanbul Takipte Haber Sitesine ve genel yayın müdürü Hüseyin Adil Yelkenci’ye teşekkür ediyorum dedi.1..

         

 Ödül töreninde Ak Parti İstanbul Milletvekili Av. Mihribah Belma Satır, Ak Parti İstanbul Milletvekili Av. Hurşit Yıldırım ve Hasan Turan, Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, Ak Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanı Av. Şeyma  Dögücü, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem,  Ak Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı’ya da gecenin özel onur ödülleri verildi.
ZEKİ BARUT

Share
877 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2