logo

reklam
15 Ağustos 2016

AYDINLI MAÇINDA DOSTLUK KAZANDI

Tuzla Aydınlıspor Kulübü yaz kış kayıtlarını sürdürdüğü futbol okulunda geleceğin futbolcularını yetiştirerek göz doldurmaya devam ediyor.

IMG_1428
Haftada 3 kez gerçekleştirilen idman sonrası yapılan U11, U12, U14 takımları arasında düzenlenen maçlarda alt yapı kategorisinde ter döken öğrenciler veliler tarafından da oldukça destek görüyor.

 

IMG_1444
Yine bir idman sonrası Aydınlıspor Tesisleri’nde düzenlenen takımlar arasındaki maçta öğrenciler kıyasıya yarıştı.Her bir öğrenci için ”Ayrı ayrı birer yetenek” diyen Aydınlıspor Kulübü Alt Yapı Sorumlusu Cengiz Durmaz, geleceğe yeni nesiller hazırladıklarını belirtti.

 

Darbenin yaşandığı günün ertesinde dahi çalışmalarını sürdürerek sahalara indiğini bildiren Durmaz, 7 yıldır sürdürülen takım çalışmalarına halen aralıksız devam ettiklerini, öğrencilerinin hepsinin birbirinden değerli ve yetenekli olduklarını da ekledi.

 
Yapılan alt yapı maçı sonrasında basın mensupları, veliler ve antrenör hocalar da kendi aralarında dostluk maçı için karşı karşıya geldiler. 90 dakika süresince oynanan maçta dostluk kazandı.

 
Aileler arasında kaynaşmanın sağlandığı bu birliktelikte veliler de futbola doydu. Aydınlıspor Kulübü Başkanı Hakan Tüzün’ün de aralarında bulunduğu dostluk maçında Alt Yapı Sorumlusu Antrenör Hocaları Cengiz Durmaz ve Aydınlıspor Kulübü Antrenörü Adem Biber ile birlikte Gazeteci Mehmet Derviş Canbekli de maçta ter döken isimler arasında yer aldı. Yaklaşık 90 dakika süren müsabaka sonucunda maç, 8-6 sonuçlandı.

IMG_1433

IMG_1439

IMG_1445

IMG_1441

Share
694 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2