logo

reklam
14 Aralık 2015

AYARINI BOZDUĞUN KANTAR BİRGÜN OLUR SENİDE TARTAR !..


facebook
Ahmet AL
alahmet53@hotmail.com

Değerli dostlar, aylardan beri seçim ve terörün getirdiği stresten kurtulduk, derken maalesef olaylar Rus krizi ile bizi tarihin eşiğine getirdi. Olaylara bir tarihsel süreç içerisinde baktığımızda İstanbul’un Fethiyle, Avrupa kapılarında kökleşmemizle beraber başımıza gelmeyen kalmadı. Gizli ve açık hesaplarla gün geldi, Şark meselesiyle gün geldi, Haçlı seferleriyle, Balkan faciasıyla, İstiklal Savaşı ile bu milleti Anadolu Coğrafyasından silmek istediler.

      Ama bu milletin asaletini damarındaki asil kanı, göğsündeki imanı unuttular. İşte o gün yapamadıklarını bugün yeniden başka sinsi planlarla vatanımıza ve milletimize kastediyorlar. Ülkemizi istikrarsızlaştırmak sosyal, kültürel ve ekonomik baskılarla hegemonyaları altına almak istiyorlar. Türkiye’nin bölgesinde yıldız bir İslam ülkesi olmasını istemiyorlar.

       Türkiye’de bir kardeş kavgası çıkartmak, dini ve etnik hassasiyetlerimizi tetikleyerek, teröre destek verip ülkemizi bölmek ve parçalamak istiyorlar. Ama bu defa da başaramayacaklar.

       Ülkeler yalanla, kinle, nefretle, iftiralarla idare edilmediğini aziz milletimiz derin basiret, ince ve hassas sezileriyle ülkelerin İRFANLA – KEMAL’LE – İZZET’LE nasıl idare edildiğini gösterecektir ve gösteriyor.

       Tarih boyunca “Yurtta sulh, Cihanda sulh “ prensibini kabul etmiş. Bu millet bırakın başkasının ülkesine ve milletine zulüm etmeyi tam tersi, dünya mazlumlarının ümidi olmuş. Gün nbso online casino reviews olmuş;  Balkanlar’da, Kırım’da, Doğu Türkistan’da, Azerbaycan’da, Afrika’da tüm mazlumların sığınacağı, sıcak bir yuvası olmuş. Halende olmakta; işte Irak’ın, Suriye’nin, Filistin’in yine yanında Kuran’ın hükmü olan “ paylaştırıcı bir toplum, paylaştırıcı bir devlet” hükmünü uygulayarak ne sınırlarına tel örgü, ne de masum sabileri kapı önüne koymuştur.

       Herkes haddini bilmeli dünya artık eski dünya değil, Türkiye’de eski hasta Türkiye değildir. Sayın, Putin’de efeliğini ancak, KGB’den aldığı terbiye ile ancak ülkesine yapabilir.

       Türk ulusu bu kadar badireleri yüzünün akıyla geçmiş ve bir günlüğüne bile olsa özgürlüğünü maddi menfaatlerine feda etmemiştir.

       Sayın, Putin unutmamalıdır ki; ayarını bozduğu kantar bir gün gelir kendini de tartar. İşte o zaman “ secaat  arz ederken sirkatini söyledim dersin “ iş işten geçer.

      Ne almadığın limon, ne de domates seni kurtarmaz, benden söylemesi….

 

Ahmet AL

Share
5004 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Kötü arkadaşlardan ayrıl!

  17 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Kötü arkadaşlardan ayrıl! Şırnak civarında yetişen Velilerden Şeyh İbrahim Hakkı hazretleri “rahmetullahi aleyh“, bir gün fena arkadaşlara aldanan sevdiği bir genci görüp, şefkatli bir sesle; - Görüyorum ki, “Allah adamları” ile görüşmekten sıkılıyor, zenginlerle, dünyaya düşkün olanlarla bulunmak istiyorsun, buyurdu. Delikanlı mahcup bir eda ile önüne bakıyordu. Devam etti: - Aman oğlum! O kötü arkadaşlarla düşüp kalkmak, insanı sonsuz felakete götürür. Onların yağlı, tatlı yemekleri, zehir gibi gönlü öldür...
 • ÜNLÜLERİN KUAFÖR’Ü TAYFUN BAKIRHAN MAGAZİN GÜNDEMİ PROGRAMINA KONUK OLDU !

  16 Mayıs 2017 HABER ÖZEL, KÖŞE YAZARLARI, SÜRMANŞET

  Ünlülerin kuaför'ü Tayfun Bakırhan ,hafta içi hergün yayınlanan magazin gündemi programında Kadir Balık'ın konuğu oldu. Programda çalışmalarıyla ilgili konuşan Bakırhan ,herşeyin gayet iyi olduğunu ve  devam ettiğini söyledi. Yakında  kendi sponsorluğunda  önemli bir projeyle hem medyada hemde  hayranlarının karşısında olacağınıda ifade etti.  ...
 • ETNOSPOR ETKİNLİKLERİ

  16 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  ETNOSPOR ETKİNLİKLERİ İstanbul Yeni Kapı'da 11-14 Mayıs günleri, ETNOSPOR KÜLTÜR FESTİVALİ etkinlikleri düzenlenmiştir. Bu festivalin yapılmasını amaçlayan, kurum; hedeflerini şöyle açıklamaktadır, Dünya Etnospor Konfederasyonu, geleneksel sporların günümüzde yaşatılması ve uzmanlaşması için her türlü spor faaliyetini destekler. Geleneksel sporları var eden kültürel mirası, toplumun zenginliği olarak görür ve bu mirası korumayı görev bilir. Dünya Etnospor Konfederasyonu, çocukların eğitiminde önemli bir yere sahip olması hasebiyle sportif o...
 • Kemiğe yazılan yazı

  15 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Kemiğe yazılan yazı Sa’d bin Ebi Vakkas, Kûfe vilayetine, Vali olup, ev yapmak arzu etti kendine. Arsa bulup, istedi onu satın almayı, Lakin bir mecusiye aitti yarı payı. Çağırıp buyurdu ki: (Bu hisseni bana sat!) Cevaben; (Satmam) dedi mecusi ona fakat. Para verdi ise de değerinden pek fazla, Yanaşmadı mecusi satmaya yine asla. Dediler ki: (Efendim bir mecusi kimseye, Ne lüzum var bu kadar fazla ısrar etmeye. Siz bugün valisiniz, o, mecusi bir kişi, Parasını vererek, bitirin hemen işi.) Mecusi bunu duyup, evine gitti h...
UA-36507442-2