logo

reklam
14 Aralık 2015

AYARINI BOZDUĞUN KANTAR BİRGÜN OLUR SENİDE TARTAR !..


facebook
Ahmet AL
alahmet53@hotmail.com

Değerli dostlar, aylardan beri seçim ve terörün getirdiği stresten kurtulduk, derken maalesef olaylar Rus krizi ile bizi tarihin eşiğine getirdi. Olaylara bir tarihsel süreç içerisinde baktığımızda İstanbul’un Fethiyle, Avrupa kapılarında kökleşmemizle beraber başımıza gelmeyen kalmadı. Gizli ve açık hesaplarla gün geldi, Şark meselesiyle gün geldi, Haçlı seferleriyle, Balkan faciasıyla, İstiklal Savaşı ile bu milleti Anadolu Coğrafyasından silmek istediler.

      Ama bu milletin asaletini damarındaki asil kanı, göğsündeki imanı unuttular. İşte o gün yapamadıklarını bugün yeniden başka sinsi planlarla vatanımıza ve milletimize kastediyorlar. Ülkemizi istikrarsızlaştırmak sosyal, kültürel ve ekonomik baskılarla hegemonyaları altına almak istiyorlar. Türkiye’nin bölgesinde yıldız bir İslam ülkesi olmasını istemiyorlar.

       Türkiye’de bir kardeş kavgası çıkartmak, dini ve etnik hassasiyetlerimizi tetikleyerek, teröre destek verip ülkemizi bölmek ve parçalamak istiyorlar. Ama bu defa da başaramayacaklar.

       Ülkeler yalanla, kinle, nefretle, iftiralarla idare edilmediğini aziz milletimiz derin basiret, ince ve hassas sezileriyle ülkelerin İRFANLA – KEMAL’LE – İZZET’LE nasıl idare edildiğini gösterecektir ve gösteriyor.

       Tarih boyunca “Yurtta sulh, Cihanda sulh “ prensibini kabul etmiş. Bu millet bırakın başkasının ülkesine ve milletine zulüm etmeyi tam tersi, dünya mazlumlarının ümidi olmuş. Gün nbso online casino reviews olmuş;  Balkanlar’da, Kırım’da, Doğu Türkistan’da, Azerbaycan’da, Afrika’da tüm mazlumların sığınacağı, sıcak bir yuvası olmuş. Halende olmakta; işte Irak’ın, Suriye’nin, Filistin’in yine yanında Kuran’ın hükmü olan “ paylaştırıcı bir toplum, paylaştırıcı bir devlet” hükmünü uygulayarak ne sınırlarına tel örgü, ne de masum sabileri kapı önüne koymuştur.

       Herkes haddini bilmeli dünya artık eski dünya değil, Türkiye’de eski hasta Türkiye değildir. Sayın, Putin’de efeliğini ancak, KGB’den aldığı terbiye ile ancak ülkesine yapabilir.

       Türk ulusu bu kadar badireleri yüzünün akıyla geçmiş ve bir günlüğüne bile olsa özgürlüğünü maddi menfaatlerine feda etmemiştir.

       Sayın, Putin unutmamalıdır ki; ayarını bozduğu kantar bir gün gelir kendini de tartar. İşte o zaman “ secaat  arz ederken sirkatini söyledim dersin “ iş işten geçer.

      Ne almadığın limon, ne de domates seni kurtarmaz, benden söylemesi….

 

Ahmet AL

Share
4749 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • GÜZELLİĞINDE İMTİHANI VAR

  29 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Ey İman Edenler Zina Etmeyin, Gençligini Zinadan Koruyana Cennet Vardır (Kaynak Beyheki) .. GÜZELLİĞINDE İMTİHANI VAR Süleyman bin Yesâr, bir arkadaşıyla “Ebva” denen yerde konaklamışlardı. Arkadaşı yakındaki alışveriş yerinden bir şeyler almak üzere çadırdan ayrıldığı sırada Süleyman’ı geriden gözetleyen bir bedevi kadını hemen çadırın kapısına gelerek: – Buraya kadar gelir misin? diye seslendi. Süleyman, serili sofradan yiyecek isteyeceğini düşünerek bazı şeyleri alıp da kadına doğru yürürken kadının ikazı farklı oldu: – Ben yiyecek fa...
 • ÇOCUĞU ORTADAN KESİN

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  " ÇOCUĞU ORTADAN KESİN Hz. Davud zamanında genç bir kadın , çocuğunu alıp gezmeye çıkarmıştı . Dinlenmek amacıyla yeşillik bir yer bulup oraya oturdular. Bu sırada yanlarına başka bir kadın gelmişti . O kadının da yanında bir çocuğu vardı . Çocuklar hemen hemen aynı yaştalardı . Kadınlar tanıştılar . Sonradan gelen kadın diğer kadına nazaran yaşça büyüktü ve onun ablası konumundaydı . Aralarında konuşurlarken çocuklar da önlerinde oynuyorlardı . Bu sırada büyük kadının çocuğu çalılıkların arkasına girip gözden kaybolmuştu . Annesi bunun far...
 • Günaydın!!!

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Misak ı Milli nin sınır taşı olan ve halkın % 70' i türkmen ve araplardan oluşan Kerkük şehrinde artık Kürdistan bayragı esiyor ve Maşallah istihbaratımız yeni anladı galiba... Kerkük Irak petrolünün % 40 ını üretiyor, Dünya'da petrol üretiminin önemli bir kaynağını Kerkük üretiyor. Misak ı Mili nin çizilmemesi için elinden geleni yapan İngiliz'in şımarık prensi Barzani bölgeyi yeni bir kavgaya doğru sürüklüyor. Bölgede zaten söz sahibi olan Kürdistan Irak Federe eyaletinin bu hareketi, bölgenin gerçek hakimi Arapları ve Türkleri hem birleşt...
 • TERÖR SİVİLLERİ VURMAKTADIR

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  TERÖR     SİVİLLERİ   VURMAKTADIR Dünya üzerinde, terör olayları alabildiğine, devam etmektedir. Dünyayı yöneten güçler; sözde, kınamalar, yapsalar da; terörün devam etmesinden, mutlu gibi gözükmektedirler. Şu an Güney sınırımızdaki, tüm olaylar bunun en güzel delilidir. O coğrafyaya, kilometrelerce uzakta olan tüm güçler; sahne alabilmek için; bir birleri ile yarışmaktadırlar. Sonuçta; tüm Dünyaya silah satan ve o, satıştan yüklü bir miktarda para kazanan devletler; Dünyayı yönetmeye talip olan, devletlerdir. Üstelik, o bölgenin yer altı ze...
UA-36507442-2