logo

18 Ekim 2016

AVRASYA’DA SAĞLIK SEMİNERİ : MUTSUZLUK HASTALIĞI ÖNLENEBİLİR!.

 

1Bölge insanına sağlık konusunda bilgi sahibi yapmaya devam eden  Zeytinburnu Avrasya  Hastanesi’nde,Uzman Psikolog Naciye Tokaç, gerçekleştirdiği sunumda “Tükenmişlik Sendromu, Olumsuzluklarla Baş Etme, Depresyon, Mutsuzluk Hastalığı” hakkında bilgi verdi.

 

Avrasya Hastanesi’nin Zeytinburnu’ndaki binasının toplantı salonunda gerçekleşen  sağlık semineri program sunucu Gönül DİLEK’in  “Hoş Geldiniz “ konuşması ile başladı.

 

Uzman psikolog Naciye TOKAÇ’ın “Tükenmişlik Sendromu, Olumsuzluklarla Baş Etme, Depresyon, Mutsuzluk Hastalığı” hakkında dinleyicilere bilgi  sunduğu Seminere,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Şenay SILDIR,Prof. Dr. Levent KART Göğüs Hastalıkları,Prof. Dr. Ali BAYRAM Kardiyoloji ve  İç Hastalıkları,Doç. Dr. Ali Riza CENAL Kalp ve Damar  Cerrahisi,Prof. Dr. Mustafa Vecdi ERTEKİN Radyasyon Onkoloji Uzmanı,Uzman  Dr. Sedat IŞIK İç Hastalıkları,Radyasyon Onkoloji Uzmanı Dr. Züleyha KADEHÇİ, Avrasya Hastaneler Grubu Genel  Koordinatörü İbrahim URLU, Halkla İlişkiler Müdürü Gülay TUNÇEL,doktor,hemşire  ve hizmetliler ile,Zeytinburnu  Çevre-Kültür ve Turizm Derneği Başkanı (ZEYÇED )  ve Sevgi Grubu Kurucusu Ali GÜNDÜZ,Bakırköylüler Derneğinden  Nalan DİLAVERLER ve  Fikret  DİLAVERLER ile bilgilenmek isteyen vatandaşlar katıldı.

Uzman psikolog Naciye TOKAÇ, Anne – Baba ve Yetişkinlere hitaben  ” Tükenmişlik Sendromu, Olumsuzluklarla Baş Etme, Depresyon, Mutsuzluk Hastalığı” hakkında bilgi  sunduğu Seminerde, psikolog Naciye TOKAÇ kendisine gelen sorulara da cevaplar verdi.Özellikle ,Mutsuzluk Hastalığı ,Tükenmişlik ve  Debresyon önlenebilir denildi.

 

Sunum sonrasında,Naciye TOKAÇ’a ,Avrasya Hastaneler Grubu Genel  Koordinatörü İbrahim URLU tarafından teşekkür belgesi  takdim edildi.

 

Avrasya’da  Gelecek  Sağlık Semineri:

21 Ekim Cuma – Zeytinburnu Avrasya Hastanesi-B Blok,2.Kat, Saat :16.30 – 17.30 arası –Ücretsizdir-Herkes Katılabilir.Prof. Dr. Bülent ERGUN Kadın Hastalıkları ve  Doğum Uzmanı Konu : HPV VÜRİSİ VE KADIN HASTALIKLARI

Share
807 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2