logo

09 Nisan 2016

Avrasya Hospital’da,Vitaminler ve Mineraller Semineri Yapıldı.

Avrasya Hastanesi Dahiliye Uzmanı Dr.Ali Vardar “Vitamin ve Mineraller “ ile ilgili Zeytinburnu- Avrasya Hospital’da doktor,hemşire,hostes,hizmetliler,STK başkanları ve yönetim kurulu üyelerine seminer verdi.2

Avrasya Hosital’ın sürdürmekte olduğu sağlık seminerlerinin bu haftaki konusu,fotoğraf sevdalısı ,Dahiliye Uzmanı Dr.Ali Vardar ‘ın sunduğu “Vitaminler ve Minareller” oldu.
Dr.Ali Vardar,seminerine katılan konuklarına sevgi, çevre ve doğa temalı kısa bir fotoğraf turu yaptırarak başladı.
Dr.Vardar’ın vitaminler ve mineraller hakkındaki sözlü ve slayt gösterileri ilgiyle izlendi.
Avrasya Hospital’ın Konferans Salonundaki Seminer’e ,Avrasya Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op..Dr. Hüseyin Urlu, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Koordinatör İbrahim Urlu,Başhekim ve Nöroloji Uz.Dr.Türkan Uslu,Halkla İlişkiler Müdürü Gülay Tunçel,hemşire ve hizmetliler, Zeytinburnu Çevre Kültür ve Turizm Derneği (ZEYÇED ) Başkanı,Sevgi Grubu Kurucusu Ali Gündüz ve yönetim kurulu üyeleri,Bakırköylüler Derneği’nden Nalan Dilaverler ve eşi Fikret Dilaverler,Zeytinburnu Kızılay Şube yönetim kurulu üyesi Turan Gençoğlu, Zeytinburnu Pazarcılar Derneği Başkanı Selahattin Sert,Telsiz Mahallesi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Şengül,basın mensupları ve çok sayıda davetli seminere katıldı.
Avrasya Hastaneleri Genel Koordinatörü İbrahim Urlu’nun doğum günü olması nedeni ile Zeytinburnu Çevre ,Kültür ve Turizm Derneği Derneği Başkanı Ali Gündüz kendisine çiçek verdi. İbrahim Urlu Dr.Ali Vardar’a sunumlarından dolayı teşekkür belgesi takdimi yaptı.
“Avrasya Çocuk Şenliği”ndeki katkılarından dolayı, ZEYÇED Başkanı Ali Gündüz (Alo Afiş)’e de plaket takdimi yapıldı.
Mikrofonlara konuşan,STK temsilcilerinden,Gündüz,Gençoğlu,Sert ve Şengül Avrasya Hastanesinin 17 yıldır Zeytinburnu’nda sunduğu kaliteli sağlık hizmetlerini ,Gaziosmanpaşa ‘da sürdüreceğinden şüphemiz yok dediler.
Toplu fotoğraf çekiminden sonra program sona erdi.

Share
435 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2