logo

reklam
29 Kasım 2015

Avrasya Hospital Uluslar Arası Hasta Kabulüne Başladı!..

Kalkınma Bakanlığı’nın “Sağlık Turizm Merkezi İşletmeler Mali Destek Programı” kapsamında, İstanbul Kalkınma Ajansı ile birlikte “Avrasya Hospital Uluslararası Hasta Servisi”nin açılışı gerçekleşti!…

ALO AFİŞ AVRASYA

Avrasya Hospital Uluslar Arası Hasta Servisi açılışı, Avrasya Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Tamer Sözen ve Gönül Dilek ‘in sunuculuğunda, konferans salonundaki,açılış törenine, Avrasya Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Hüseyin Urlu, Avrasya Hospital Genel Koordinatörü İbrahim Urlu ev sahipliğinde; İstanbul Vali Yardımcısı Ahmet Önal, Aydın Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan, Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban, Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Alsaç, İlçe Emniyet Müdürü Erdem Torlak, İlçe Sağlık Müdürü Halime Hanım Pençe, Ekonomi Bakanlığı Marmara Bölge Müdürü Nurettin Tanın, HATİAB Kurucu Başkanı İbrahim Güder,işadamı,Zeytinburnu Kaymakamlığı Hizmetlerini Güzelleştirme Derneği Başkanı Nevzat Uluocak,Siyasetçi – İş adamı,Zafer Spor Kulübü Başkan Vekili,  ( Zeyçed ) Zeytinburnu – Çevre,Kültür ve Turizm Derneği İstişare Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, Emekli öğretmen,Zeytinbunu’nun eğitimine uzun yıllar,müdürlük yaparak katkı sağlayan ,sevilen siması, Zeyçed eski başkanlarından Sevim Akbay ,( ZEYÇED ) Zeytinburnu – Çevre,Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ali Gündüz ,Başkan Yardımcısı ve Avrasya Hospital Basın –  Halkla İlişkiler Müdürü GülayTunçel, Yönetim Kurulu Üyelerinden Gülser Bal ve Necibe Uzun, Avrasya Hospital’in sağlık çalışanları ile birçok davetli katıldı.ALO AFİŞ AVRASYAA

Açılış, Dr.Özgün Özmen – Proje Koordinatörün açılış konuşmasıyla başladı. Özmen konuşmasında : “ Uluslar arası Hasta Servisi projesini tüm detaylarıyla anlattı.

Daha sonra Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Hüseyin Urlu “Bu projenin ülkemize ve sağlık turizmine katkıda bulunacağını ve tüm paydaşların bu turizm gelirlerinden faydalanacağını söyledi. URLU İstanbul kalkınma ajansına desteklerinden dolayı teşekkür ederek ülkemize ve İstanbul’a hayırlı olmasını diledi.

Zeytinburnu Kaymakamı  Ali Taşkın Balaban’da,uluslar arası hasta servisinin  Zeytinburnu ve ülkemize hayırlı olmasını dileyerek,Urlu ailesine ve destek verenlere teşekkür etti.

 

İstanbul Valisi Vasip Şahin’in yerine vekaleten katılan İstanbul Vali Yardımcısı Ahmet Önal, Kalkınma Ajanslarından Sorumlu Vali Yardımcısı olarak İstanbul kalkınma ajansı tarafından desteklenen ve sağlık turizm alanında ülkemize gelir sağlayacak bu projenin hayırlı olması temennisinde bulundu. İstanbul Valisi Vasip Şahin’in selamlarını ileten  Önal ,ülkemizin ilerleyen bir sektörü haline gelen sağlık turizminin İstanbul, Ankara ve Antalya’da ilerleme kaydettiğini belirtti.  sağlık turizminin İstanbulumuza  ve ülkemize  hayırlı olmasını diledi.

 

Daha sonra , sahne ye çıkan  ,(THM)  Türk Halk Müziği Ses Sanatçısı Duygu KOÇAK,söylediği  birbirinden güzel türküleri ile katılımcılara coşturdu.

 

(ZEYÇED) Zeytinburnu -Çevre ,Kültür veTurizm Derneği Başkanı Ali Gündüz de ” Sağlık turizmi için, uluslar arası hasta kabulünü başlatan Avrasya Hospital  ailesini kutladı ve başarı dileklerini sundu. Sanatçı Duygu Koçak’a, çiçek sunan Zeyçed  Başkanı  Ali Gündüz, sanatçıya çiçeğini  verirken, birlikte,”Kadına Şiddete Son “ diyerek ,anlamlı bir  de ,mesaj gönderdiler.

Verilen kokteylin ardından tören sona erdi.

Share
461 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2