logo

08 Eylül 2016

Atölyeler Başlıyor

1Sultanbeyli Belediyesi’nin ilçe halkının becerilerini geliştirmek ve kişisel gelişimlerine katkı sunmak amacıyla düzenlediği atölyeler 1 Ekim’de ders başı yapıyor.

İlçe halkının kişisel gelişimine önem veren çalışmalara imza atan Sultanbeyli Belediyesi bu sene de geleneğini bozmayarak çeşitli branşlarda düzenlediği atölyelerine devam ediyor.  İlçe halkının bilgi ve becerisini artırmak, yeni iş imkanları oluşturmak ve kişisel yetenekleri ortaya çıkarmak için düzenlenen atölyeler içerisinde, gitar, bağlama, resim, satranç, İngilizce, Arapça, Osmanlıca, okuma-yazma, fotoğrafçılık, diksiyon, hat, keman, ney, koro, tiyatro/drama, bilgisayar, bilgisayar programcılığı,  web tasarım, grafik tasarım, ahşap atölyesi, şiir atölyesi, yazarlık atölyesi, sunuculuk-spikerlik ve halk oyunları bulunuyor.

Dersler 1 Ekim’de Başlıyor

Atölyelere kayıt yaptırmak isteyenlerin 1 Ekim tarihine kadar gençlik merkezlerine başvurmaları gerekiyor. Atölyelerin dersleri gençlik merkezlerinde gerçekleştirilecek. Geçen yıllarda da düzenlenen atölyelere vatandaşlar yoğun ilgi göstermiş ve kurs sonunda duydukları memnuniyeti ifade etmişlerdi. Bu yıl kurs programına katılımın çok daha yüksek olması bekleniyor.

Share
259 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2