logo

29 Mayıs 2016

Atletizme İmam Hatip Damgası

Bu yıl 44.’sü gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Kupası Atletizm Oyunları Sinan Erdem Spor Salonu’nda yapıldı. Birçok okul ve kulüp sporcusunun katıldığı zorlu yarışlara Pendik’ten katılan imam hatip öğrencileri damga vurdu.1.

 

Bir süre önce tüm ilçelerde yapılan atletizm oyunlarında dereceye giren okul takımlarının katıldığı yarışlar oldukça çekişmeli geçti. 25 Mayıs’ta Sinan Erdem Spor Kompleksi etrafında ve Aslı Çakır Alptekin salonunda bir dizi atletizm müsabakası gerçekleştirildi.

 

25 Nisan’da Pendik Belediye Başkanlığı 2016 Atletizm Yarışmasında takım halinde Pendik birincisi olan Ali Yakup Cenkçiler Anadolu İmam Hatip Lisesi Pendik ilçesini temsilen katıldığı İBB Atletizm Oyunlarında 3200 metre genç erkekler yarışında takım halinde İstanbul birinciliğini elde etti. Yine Pendik Belediye Başkanlığı 2016 Atletizm Yarışmasında Pendik birincisi olan Pendik Ömer Nasuhi Bilmen İmam Hatip Ortaokulu’ndan Muhammet Can Çatal 2400 metre yıldız erkekler koşusunu İstanbul ikincisiolarak yarışı tamamladı. İstanbul Spor AŞ tarafından organize edilen yarışmalara ilçelerinde derece yapan sporcular katıldı. Elektronik zamanlama sisteminin kullanıldığı organizasyonda atletlere takılan elektronik çip sayesinde hatasız bir yarış gerçekleşti. Yarışmalarda dereceye giren öğrencilere kupa, madalya ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

 

Share
374 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2