logo

23 Kasım 2015

ATATÜRK KOŞUSU BU PAZAR YAPILACAK

129 Kasım 2015 Pazar günü Geleneksel Atatürk Koşusu yapılıyor. Teşvikiye Lions Kulübü‘nün organize ettiği koşu önümüzdeki yıllarda da tekrarlanarak geleneksel hale getirilmeyi düşünülüyor. Koşunun teması “Aileniz ile güzel bir pazar gününü Ata’mızın anısıyla yürümek, koşmak, sohbet etmek, kaynaşmak” olacak.  Koşu sürpriz aktivitelere birlikte sabah saat 10:00’da start alıcak.

 

Konuyla ilgili Teşvikiye Lions Kulübü tarafından, “Türkiye’de ilk defa Lion Kulübü Geleneksel Atatürk Koşusu düzenliyor. Kulüp gerekli bütün çalışmaları aylarca süren uğraşlardan sonra sonuçlandırdı. “Karşılıksız Hizmet” için kurulmuş olan Uluslararası Lions Kulüpleri Birliği, yıllarca başta sağlık olmak üzere bütün dünyada ve ülkemizde kuruluşları vakıfları yolu ile hizmetlerine devam ediyor. Bu kuruluşun önemli bir parçası olan Teşvikiye Lions Kulübü sağlıklı yaşama dikkat çekebilmek ve halka bütünleşmek için Sarıyer Belgrad Ormanı Neşet Suyu Fıratpen Parkurunda bu yarışı organize ettik. Hadi hep birlikte Atatürk’ü analım ve güzel ve sağlık dolu bir pazar gününü yaşayalım.” şeklinde açıklamalarda bulunuldu.

 

Koşuya katılım yapmak isteyenler www.koşuyoruz.biz sayfasından kayıt yaptırabilecek. Koşuya, ulaşım için Sarıyer, Hacıosman Metro İstasyonu önünden en son sefer saat sabah 09.00 olmak üzere ring otobüs seferleri konuldu. Ayrıca yarış sonunda bütün katılımcılara günün anısına kupalar ve madalyonlar dağıtılacak.

Share
746 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2