logo

02 Ağustos 2015

ASİF KADIN KOLLARI BAŞKANI ÇUVANLIOĞLU İSTİFA ETTİ

ASİF Viranşehir Kadın Kolları Yönetim Kurulu Başkanlığını yaklaşık bir yıldır başarılı bir şekilde görev yapan  ASİF Viranşehir Kadın Kolları Başkanı Pınar Çuvanlıoğlu görevinden istifa ettiğini açıkladı.

1Aile ve Sosyal İlişkiler Federasyonu (ASİF) Viranşehir Kadın Kolları Başkanı Pınar Çuvanlıoğlu’nun başkanlığındaki yönetim kurulunda şok istifa yaşandı. Bir yıldır Aile ve Sosyal İlişkiler Federasyonu (ASİF) Viranşehir Kadın Kolları başkanlık görevini yapan Kadın Kolları Başkanı Pınar Çuvanlıoğlu, işlerinin yoğunluğundan dolayı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

 

ASİF viranşehir’de çok güzel günler geçirdiğini dile getiren Çuvanlıoğlu, “Ekip olarak da iyi işler yaptığımızı düşünüyorum. İşlerimin yoğunluğundan dolayı Kadın Kolları başkanlığından ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum.

 

Görev yaptığım süre içinde yardımı esirgemeyen kamu kurum kuruluşlara Milletvekilerimize Viranşehir halkına çok teşekkür eder,  ASİF Viranşehir Yönetim Kurulu Üyeleri’ne görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Share
564 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2