logo

20 Ağustos 2016

Arif Erdem’den FETÖ tepkisi!

ARİF

Arif Erdem, sosyal medya hesabından FETÖ darbe girişimi sonrası kamuoyunda gündeme gelen ‘FETÖ’cü ‘futbolcular’ tartışması ardından Arif Erdem, sosyal medya hesabından darbe girişimini de lanetle kınadı.

İşte Arif Erdem’in FETÖ’ye yönelik o paylaşımı:

”Kamuoyuna duyurulur!! Ben hayatim boyunca vatanı, milleti, bayrağı için çalışan, inandığım dini değerler dogrultusunda yaşamaya çalışan, ailesine, örf ve adetlerine bağlı bir insan oldum..

Hem Galatasaray forması hem de milli forma altında her zaman tek hedefim vatanımı, bayrağımı en iyi şekilde temsil etmek oldu. Son zamanlarda Ülkemizde yaşanan hain terör saldırılarını ve alçak darbe girişimini lanetle kınıyorum!! Ben dini duygularım, vatan ve millet sevdamla her zaman her kuruma elimden geldiğince maddi-manevi destek olmaya çalıştım. Temiz duygularımızı kendi çıkarlarına alet edenlerin Yüce Türk Adaleti önünde hesap vermesini en çok ben isterim!! Hiçbir terör örgütü ile vatanıma ve milletime zerre miktar zarar verebilecek bir oluşumun içerisinde olmadım, olmam da asla mümkün değil.. Milletin iradesi ile seçilmiş Sayın Cumhurbaşkanımız’a ve milletin bizzat kendsine yapılan bu hain darbe girişimini nefretle kınadığımı tekrar belirtirken tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ve acı içindeki yakınlarına sabırlar dilerim… Saygılarımla… Arif Erdem”

Arif Erdem'den darbe girişimi açıklaması

 

Etiketler:
Share
546 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2