logo

29 Ekim 2015

Araç Ekspertiz İşlemlerinizi Otoeksper İle Gerçekleştirin

Garantili ve güvenilir ikinci el arabanın kaynağı Otoeksper, zengin hizmetleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.0

Fiat ve Alfa Romeo çatısı altında 2.el faaliyetlerini sürdüren Otoeksper, Yol yardım hizmeti, garantili araç imkanı, oto ekspertiz ve 101 nokta kontrolü, her marka model onaylı araç ve Koç Fiat kredi avantajlarıyla ikinci el araba arayanların bir numaralı adresi olmaya aday.

Otoeksper’un sunduğu hizmetler arasında ekspertiz ve 101 nokta kontrolü de yer alıyor. Bu hizmet kapsamında Otoeksper, bünyesinde bulundurduğu araçları ciddi bir ekspertiz işleminden geçirerek 101 nokta kontrolüne tabi tutuyor.

Otoeksper’in ekspertiz işlemi ile araçların değeri, cinsi ve durumu gibi çeşitli konular göz önüne alınarak bilir kişi incelemesi yapılıyor.  Ayrıca 101 nokta kontrolü kapsamında aracın kaportası, motoru, elektronik parçaları, fren sistemi, lastikleri ve iç döşemeleri gibi her noktası uzmanlar tarafından ayrıntılı olarak inceleniyor.

Detaylı bir ekspertiz işleminden sonra araçlar belgeleniyor. Böylece araca yönelik merak ettiğiniz birçok konu hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Otoeksper’den araç aldığınızda aracınızın ekspertiz işlemini Otoeksper’e devretmiş oluyorsunuz. Bu sayede Otoeksper birçok hizmetiyle olduğu gibi bu konuda da sizi büyük bir yükten kurtarmış oluyor.

Otoeksper’den alacağınız araçların garantili olduğunu da belirtelim.  Otoeksper, 8 yaş ve 180 bin kilometrenin altında olan, her marka onaylı aracı “Otoeksper Garantili” şekilde satışa sunarak müşterilerine güvenli bir ikinci el araç deneyimi yaşatıyor.  Ayrıca kullanıcılarına Garanti süresi boyunca 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti de sunuyor. Aracın gerekli tescil işlemleri ise sizin adınıza Otoeksper’ın uzman ekibi tarafından yapılıyor.

İkinci el oto almak veya satmak istiyorsanız, kaliteli ve avantajlı hizmetler sunan Otoeksper’i tercih edebilirsiniz. Türkiye’de 32 ilde 51 farklı noktada hizmet veren Otoeksper’de hem aracınızın ekspertiz işlemlerini kolayca yaptırabilir, hem de garantili ikinci el araç almanın keyfine varabilirsiniz.

Otoeksper araçları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için www.otoeksper.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Share
646 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2