logo

AQUA FLORYA FİYATLARINA TEPKİ

“Tek ele son verin”

…Çocuklardan faydalanarak rant elde etmek isteyen firma sahiplerine tepkiler yağıyor…

…Sosyal etkinlikler uçuk olmamalı

aqua_florya_02

Aqua Florya AVM Deniz manzaralı Cafe ve restoranları ile insanların ilgisini çekerken, İstanbul Akvaryum’u da bünyesinde bulunduruyor.

 

Açık Amfi tiyatro salonu, sinema salonları, Kültürel, peyzaj ve sergi alanlarıyla dikkatleri çeken AVM’nin en çok merak edileni İstanbul Akvaryumu.

 

İstanbul Akvaryumu’na gelen bir ailenin en çok şikâyeti ise giriş ücretlerinin çok fazla oluşu. Şahıs firması olan bu Akvaryumu denetleme ve şikâyet mercilerinin olmayışından yakınan halk ise çareyi medya organlarında aramaya başladı. Mercekhaber Gazetesine gelen bir selsenişi aynen olduğu gibi yayınlıyor yetkililerin bu hususta şikâyetlerini ve taleplerini dikkate almalarını düşünüyoruz.

 

Vatandaş Yazıyor, biz yayınlıyoruz;

 

“Ülkemizde binlerce deniz canlısını bir arada görmek için florya’daki Aquapark’a gittim. Dünyadaki benzerlerine göre birçok eksiği olmasına rağmen halkı soymak için bir giriş ücreti alıyorlar. Sade vatandaş 60 ₺ öğrenci öğretmen 40 ₺, içerde aynalı bir bölüm için tekrar 7 ₺ istiyorlar. İçeride pastane, kebapçı vb satış noktalarını da hesaba katarsak dört kişilik bir aile orada 500 ₺ harcamak zorunda. Böyle yerlerin halkın bilgisini arttırmak, öğrencilere yaşayarak öğrenme imkânı sağladığı için ucuz olmalı. Bu fiyatları kim neye göre ayarlıyor. Bilen varsa beni aydınlatsın. Bu ülkede parasız hizmet her vatandaşın hakkıdır”

 

Share
344 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2