logo

17 Aralık 2015

Antalya’daki programda Bağcılar Belediyesi’nin projeleri konuşuldu

Antalya’da düzenlenen 4.Mahalli İdareler Strateji Geliştirme/Mali Hizmetler Birim Yöneticileri Toplantısı’nda ilklerin hayata geçirildiği ve katılımcı belediyeciliğin en güzel örneklerinin sunulduğu toplantıda Bağcılar Belediyesi’nin öncü belediyeciliğinin altı çizildi.

IMG_0433

Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü Mali Yönetim ve Kontrol Daire Başkanlığı’nın 4.Mahalli İdareler Strateji Geliştirme/Mali Hizmetler Birim Yöneticileri Toplantısı 13-17 Aralık 2015 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.

Antalya Manavgat İlçesi The Sense De Luxe Hotelİ’nde düzenlenen programda Bağcılar Belediyesi’nin hizmete sunduğu projeler örnek gösterildi. Programda, Paylaşılmaya ve katılımcı kurumların faydasına değer görülen ve İç Kontrol Sistemine destek veren proje ve uygulamalar ele alındı. Bağcılar Belediyesini temsilen katılarak sunum yapan Bağcılar Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü Mehmet Akif Görentaş, Bağcılar’ın özelliklerini, belediyenin hizmete sunduğu projeleri ve sistemleri anlattı. Görentaş, toplantının ana gündemi olan “İç Kontrol Sistemi” ile ilgili Bağcılar Belediyesinin yaptığı çalışmalarla ilgili ayrıntılı bilgi verdi.

Share
323 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2