logo

11 Mayıs 2015

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL ”GEÇİLMEZ” SAHNELENDİ

3Küçükçekmece Belediyesi Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı dolayısıyla sahnelediği “Geçilmez” isimli multimedya destekli özel prodüksiyonu Anneler Günü dolayısıyla Annelerle buluşturdu.

Yahya Kemal Beyatlı gösteri Merkezi’nde sahnelenen ”GEÇİLMEZ” isimli oyunu AK Parti Milletvekili Prof.Dr. Pelin Gündeş Bakır, AK Parti Milletvekili Adayı Özlem Zengin,Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Başkan yardımcısı Sibel Güllüçayır, Meclis üyeleri ve Küçükçekmece Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Filiz Aktaş ve çok sayıda izleyici katıldı.

“GÖZYAŞLARI İÇİNDE İZLEDİM”

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz;” Başta şehit annelerimiz olmak üzere bütün Annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz.” dedi. AK Parti Milletvekili Adayı Özlem Zengin ise; ” Bende sizler gibi gözleri yaşlı izledim. Ne kadar güzeldi. Gündelik telaş içerisnde o kadar çok şey kaçırıyoruz ki iyi ki gelmişim, iyi ki gelmişsiniz, iyi ki bu topraklarda doğmuşuz iyi ki böylesine güzel insanlar bizim için, memleket için, peygamberimiz için hak için canlarını feda etmişler. Allah onlardan razı olsun. Bizlere de onlara laik insanlar olmayı nasip etsin” diyerek  tüm annelerin anneler gününü kutladı.

AK Parti Kayseri Milletvekili Prof.Dr.Pelin Gündeş Bakır da; ”Bugün Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi çok özel bir geceye sahne oluyor. Hep birlikte Çanakkale Şehitlerimizi andık. Bütün şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum”dedi.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL HEDİYELER DAĞITILDI

AK Parti Milletvekili Prof.Dr. Pelin Gündeş Bakır, AK Parti Milletvekili Adayı Özlem Zengin, Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Başkan yardımcısı Sibel Güllüçayır, Küçükçekmece Meclis Üyesi Özlem Erol ve Küçükçekmece AK Parti Kadın Kolları Başkanı Filiz Aktaş tarafından çekilen kuralar sonucunda 220 ev eşyası annelere hediye edilerek, tüm annelere karanfil dağıtıldı.

 

Share
250 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2