logo

reklam

ANNE ADAYLARI DOĞUM SÜRECİNE HAZIRLANACAK

‘BEBEĞİM BENİM HER ŞEYİM’

Küçükçekmece Belediyesi, Anne adaylarına, “Bebeğim Benim Her Şeyim” projesi kapsamında, alanında uzman doktorlar ve eğitmenler tarafından ücretsiz eğitim verecek.

Nisan ayında başlayacak eğitimlerde, doğum öncesi ve sonrası hayatı kolaylaştırıcı kapsamlı bilgiler aktarılacak.
Anne adaylarını doğum sürecine ve sonrasına en iyi şekilde hazırlamayı ve bilgilendirmeyi amaçlayan “Bebeğim Benim Her Şeyim” projesi, Küçükçekmece Belediyesi tarafından Nisan ayında hayata geçirilecek. Alanında deneyimli eğitmenlerin, jinekolog, psikolog ve çocuk hastalıkları uzmanlarının vereceği eğitimler, 8 saat sürecek. Eğitim sonunda katılımcılara içinde anne adaylarının ihtiyaç duyabileceği malzemelerin bulunduğu doğum çantası ve sertifika da verilecek.

Bilinçli Anne Adayları Yetiştirilecek

Anne adaylarının doğum sürecini bilinçli bir şekilde geçirmelerinin önemine vurgu yapan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Eğitimlerle, anne adaylarını doğum sürecine zihinsel, psikolojik ve bedensel olarak hazırlamayı hedefliyoruz. Bilinçli bir annenin çocuğuna daha iyi bakabileceği düşüncesiyle “Bebeğim Benim Her Şeyim” hayata geçiriyoruz. Kadına ve çocuğa değer veren sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda projelerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz” dedi.

Share
192 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2