logo

24 Ocak 2016

Anadolu Kardeşlik Platformu’na çok değerli iki isim daha katıldı.

ç.Geçtiğimiz günlerde Genel başkan yardımcılığına getirilen Urfa`lı Gazeteci Reşit Öncel ve Genel başkan Reyhan Aydın Girişimleriyle Anadolu Kardeşlik Platformu’na çok değerli iki isim daha katıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda Bakanlık Müşaviri olarak görevli Sayın Ömer Bolat ve Erzurum Stratejik Girişimci İş Adamları Derneği Başkanı, aynı zamanda Tv’de Program yapımcısı Sayın Mehmet Nuri Alim…

Anadolu Kardeşlik Platformu Başkanı Reyhan Aydın, Onursal üye sıfatıyla Sayın Ömer Bolat, Erzurum İl temsilciliği kimliğiyle de Sayın Mehmet Nuri Alim’in, Anadolu Kardeşlik Platformu’nun hayırsever hizmetlerine katkı sağlayacak olmalarından dolayı, platform olarak onur duyduklarını ifade etti.

Aydın, Ömer bey ve Mehmet beyin teşrifleriyle daha güzel işlere imza atacaklarının altını çizerek ” Çevre Şehircilik Bakanlığı’nda Bakan Müşaviri Sayın Ömer Bolat’ın teveccühleri, Erzurum il temsilciliği görevini üstlenerek platformumuzu onure eden Sayın Mehmet Nuri Alim’e çok teşekkür ederim. Bismillah deyip başladığımız bu yolculuğumuza, son derece değerli iki ismin de yer alacak olması, Anadolu Kardeşlik Platformu adına gurur vericidir. ” dedi.

” ANADOLU KARDEŞLİK PLATFORMU’NDA FERT OLARAK BULUNMAKTAN ONUR DUYARIM ”

Anadolu Kardeşlik Platformu Onursal Üyesi Bakanlık Müşaviri Ömer Bolat, hayır ve hasenatla toplum ihtiyaçlarını gidermeye yönelik gönüllük esasına dayalı bir platformda bulunmaktan dolayı onur duyduğunu belirterek ” Gerek toplumsal ahlak sorunlarımız, gerekse milli kültürümüz ve dini anlayışımız bize fert bazında toplum adına bazı sorumluluklar yüklemektedir. Burada en güzel olanda kendini belli etmeyen gerçek ihtiyaç sahiplerini bularak onlara yardım etme (yiyecek, giyecek, eğitim araçları) amacıyla milli ve manevi değerler üzerinden bir araya gelen bu platform, değer ilkeleri açısından önem arz etmektedir.

Öteden beri faaliyetlerini takip ettiğim bu platforma davetleri için Genel Başkanı Reyhan AYDIN hanımefendiye teşekkür eder, fert olarak bulunmaktan onur duyarım.” dedi.

” ANADOLU KARDEŞLİK PLATFORMU’NDA YER ALMAKTAN ONUR DUYUYORUM “

Anadolu Kardeşlik Platformu Erzurum İl Başkanı Mehmet Nuri Alim ise, Anadolu Kardeşlik Platformu’nda yer almaktan onur duyduğu vurgulayarak ” Amacı toplumsal ihtiyaçları giderme, yaygınlaştırma ve manevi değerler üzerine kurulmuş olan platformda bulunmaktan onur duyuyorum. Biz de çalışmalarımızla Anadolu Kardeşlik Platformu’na destek olacağız ” açıklamasında bulundu.

Share
422 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2